دسته‌بندی نشدهفارسفارس- سردبیر

راه اندازی قرارگاه امور روستاها با هدف گیری اشتغال و مسکن در فارس

استاندار فارس از راه اندازی قرارگاه امور روستاها با هدف گیری «اشتغال و مسکن» خبرداد.

استاندار فارس خبر داد؛
راه اندازی قرارگاه امور روستاها با هدف گیری اشتغال و مسکن در فارس
استاندار فارس از راه اندازی قرارگاه امور روستاها با هدف گیری «اشتغال و مسکن» خبرداد.
به گزارش بازار به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، محمد هادی ایمانیه در نشست صمیمی با اعضای بسیج دانشجویی استان پای انتقادات و پیشنهادات بسیجیان نشست و تاکید کرد: به جد پیگیر امور روستا ها هستیم و با راه اندازی «قرارگاه امور روستاها» در استان از موازی کاری جلوگیری خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه هدف گیری اصلی استانداری در روستاها «اشتغال و مسکن» است،گفت: با عملکرد صحیح در این دو حوزه رونق در روستا ها ایجاد خواهد شد و در کنار آن خدمات رفاهی نظیر آب، برق، جاده و… گام های بعدی است.
ایمانیه ضمن اشاره به پیگیری امور مسکن روستاها از بنیاد مسکن افزود: با توافق انجام شده، بازسازی دو ساله مسکن فرسوده در دستور کار خواهد گرفت و طرح هادی و مسکن روستا ها با برنامه ریزی جدید و افزایش نیرو تا پایان ۱۴۰۲ تمام شود.
استاندار فارس، توجه به «صنعت» را یکی از اولویت‌های دولت دانست و بیان کرد: طی جلساتی با نهاد های مرتبط مصوبات خوبی حاصل شده است؛ شهرک صنعتی شیراز با ۱۵ درصد کارکرد ظرفیت، ۲۷ هزار شغل ایجاد کرده و به دنبال توسعه این شهرک ها برای بالا بردن فرصت های شغلی هستیم.
وی درخصوص روش‌های نوین کشاورزی و عدم ورود دانش بنیان ها به این حوزه، گفت: وضعیت فارس در تنظیم بازار نسبت به استان های دیگر بهتر بوده است.
۳

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا