اجتماعی

اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تامین‌اجتماعی برای سفر‌های عتبات عالیات

مدیر کل تامین اجتماعی استان هرمزگان از اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تامین‌اجتماعی برای سفر‌های عتبات عالیات خبر داد.

به گزارش بازار کار ،عباس اکبری در این زمینه گفت: تسهیلات قرض‌الحسنه ۱۲ میلیون تومانی به بازنشستگان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی که قصد سفر عتبات عالیات را دارند، پرداخت می‌شود.
اکبری عنوان کرد: این تسهیلات در قالب همکاری مشترک سازمان تامین اجتماعی، بانک رفاه کارگران، کانون عالی بازنشستگان تأمین‌اجتماعی و سازمان حج و زیارت، به بازنشستگان و مستمری‌بگیران واجد شرایط پرداخت می‌شود.وی اظهارداشت: این تسهیلات قرض‌الحسنه به مبلغ ۱۲ میلیون تومان بوده و به بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تأمین‌اجتماعی که قصد سفر عتبات عالیات را داشته باشند، پرداخت می‌شود.
اکبری خاطرنشان کرد: متقاضیان وام قبل از مراجعه به کانون های بازنشستگی حتما می بایست در سامانه سماح ثبت نام کرده و برگه تائیدیه ثبت نام دریافت کنند.

وی ادامه‌داد: پس از ثبت‌نام، مراجعه به کانون بازنشستگی و ثبت فرم و دریافت معرفی نامه به بانک انجام می‌شود و بعد از آن، متقاضیان به بانک مراجعه کرده و پس از تشکیل پرونده، تسهیلات را دریافت می‌نمایند.اکبری در پایان گفت: درصورتیکه تعداد متقاضیان از سهمیه استان بیشتر شود اعطای تسهیلات فوق با قرعه کشی بین متقاضیان انجام خواهد شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا