آموزش و مهارتهرمزگانهرمزگان- سردبیر

فرماندار قشم: از سرمایه‌گذاران واقعی حمایت می‌شود

فرماندار شهرستان قشم گفت: کارآفرینان و سرمایه‌گذاران واقعی که دارای مجوز و عملکرد خوب و شایسته ای هستند و برای اعتلای کشور تلاش می‌کنند با تمام وجود در این شهرستان حمایت می‌شوند.

به گزارش بازار کار ،محمد محمدحسینی، اظهار داشت: همانطوری که مقام معظم رهبری در دیدار با جمعی از تولیدکنندگان و فعالان صنعتی، کارآفرینان و فعالان اقتصادی را افسران و رزمندگان با اخلاص و با صفای دفاع مقدس در مقابل جنگ اقتصادی معرفی کردند و از مسوولینی که صاحب کرسی، امضا و قدرت در ارکان حاکمیت هستند خواستند که با تمام وجود از آنان به نحو شایسته ای حمایت کنند، سربازان ولایت هم در شهرستان مرزی قشم از تمامی سرمایه گذاران این جبهه اقتصادی که یک جنگ تمام عیار است، حمایت کرده و مشکلات آنان را تدبیر می کنند.

وی ادامه داد: بر ما لازم و واجب است که با تمام وجود و با استفاده از همه ظرفیت ها، امکانات و اختیارات خود از فعالین عرصه اقتصادی و سرمایه گذاران در حوزه های مختلف شیلات، صنعت، گردشگری و سایر حوزه ها حمایت کنیم.

فرماندار قشم اضافه کرد: این حمایت برای این است که چرخ اقتصاد پاک در جزیره قشم نگین خلیج فارس بچرخد و فعالین اقتصادی که دارای مجوز و عملکرد خوب و شایسته ای هستند، در چارچوب نظام حرکت می کنند، به این آب و خاک اعتقاد دارند و برای اعتلای اسلام و ایران تلاش می کنند، قدرشناسی خادمان خود را در دولت مردمی ایران قوی احساس کنند.

محمدحسینی توضیح داد: همچنین با کسانی که به صورت ناهنجار و یا بدون مجوز دست به اقداماتی می زنند و باعث کندی کار یا خلل در انجام آن می شوند و یا چوب لای چرخ می گذارند تا چرخ اقتصاد نچرخد مقابله می کنیم و اجازه انجام اقدامات غیر قانونی را به آنها نمی دهیم.

وی با بیان اینکه همه چیز باید از مجرای قانون انجام شود و همه باید از رفتارهای احساسی و موارد این چنین پرهیز کنند، گفت: آنچه که لازم است بر آن تاکید شود توجه بر قانون و مجرای قانونی است و اگر هم کسی مطالبه ای، خواسته ای، نظری، پیشنهادی و یا انتقادی دارد باید از مجرای قانونی آن را مطرح، بررسی و پیگیری کند.

فرماندار قشم افزود: امیدواریم که یک نتیجه خوبی از این موضوع حاصل شود و ما بتوانیم با ایجاد یک امنیت مناسب و پایدار برای سرمایه گذاران زمینه و بستر مناسب و لازم را برای سرمایه گذاری هر چه بهتر آنان در شهرستان قشم فراهم کنیم.

وی از تمامی سرمایه گذاران داخل و خارج کشور دعوت کرد تا با سرمایه گذاری در شهرستان قشم نگین خلیج فارس از این حمایت ها در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» نامگذاری شده است، بهره مند شوند.

خلیج فارس با گستره نزدیک به ۲۳۷ هزار و ۴۷۳ کیلومتر مربع بین ۲۴ تا ۳۰ درجه و ۳۰ دقیقه عرض شمالی و ۴۸ تا ۵۶ درجه و ۲۵ دقیقه طول شرقی از نصف‌النهار گرینویچ واقع شده است و جزیره زیبای قشم، همچون نگینی بر پهنه آب های نیلگون آن می درخشد

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا