آگهی استخدامدسته‌بندی نشدهفارسفارس- سردبیر

استخدام در مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد


مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد در نظر دارد به منظور تأمین نیروی انسانی موردنیاز خود از میان واجدین شرایط آقا و خانم در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم رشته های مکانیک و برق و بالاتر (ثبت نام افراد با مقطع دیپلم فنی و دیپلم ریاضی بلامانع است (ویژه ساکنین بومی) ترجیح با کسانی است که در شعاع 30 کیلومتری کارخانه زندگی میکنند) و افراد شاغل در شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با مجتمع ذوب آهن پاسارگاد از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی و طب کار به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی اقدام به جذب نیرو در مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی نماید. سطح سؤالات آزمون کتبی در حد کاردانی (رشته های برق و مکانیک) میباشد.
تذکر مهم: تاریخ های اعلامی در این دفترچه در خصوص زمان دریافت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون با فرض وضعیت کنونی پیش بینی و وضع شده و تابع رعایت تمامی دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی و سایر مقتضیات است. ضمناً تنها مرجع موثق داوطلبان جهت اطلاع از هرگونه تغییر زمانی و مکانی و … مرتبط با آزمون، آدرس اینترنتی مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد می باشد.
مهلت ثبت نام در آزمون تا 1401/07/08 می باشد.

شرایط عمومی استخدام قراردادی با مدت معین در مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی
1 .داشتن تابعیت ایران
2 .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم
3 .عدم اعتیاد به مواد مخدر و هرگونه دخانیات
4 .نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر
5 .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند.
6 .دارا بودن شرایط احراز شغل متناسب با جداول نیازهای استخدامی
7 .نداشتن منع قانونی برای استخدام و تعهد خدمتی به دیگر سازمان ها
8 .احراز صلاحیت های عمومی به تائید کمیته گزینش پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه
9 .ساکنین بومی (ترجیح با کسانی است که در شعاع 30 کیلومتری کارخانه زندگی میکنند) و افراد شاغل در شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با مجتمع ذوبآهن پاسارگاد
شرایط اختصاصی استخدام قراردادی با مدت معین در مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی
1 .جنسیت پذیرش: آقا و خانم
2 .داشتن مدرك تحصیلی متناسب با مقطع، رشته و گرایش تحصیلی اعلام شده در جداول نیازهای نیروی انسانی
3 .دریافت حدنصاب نمره لازم از مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی به مدت حداقل 2 ترم تحصیلی (12 ماه) شامل آموزش تئوری، عملی و آموزش حین کار که افراد پذیرفته شده پس از گذراندن دوره مذکور توسط آزمونهای هر ترم آموزشی پالایش میگردند. لازم به ذکر است در مدت زمان آموزش، حقوق اداره کار به پذیرفته شدگان پرداخت میگردد.
تذکر مهم: شرط استخدام قراردادی با مدت معین در مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد دریافت گواهینامه موفقیت در دوره های آموزشی طراحی شده در مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی است.
4 .داشتن شرایط سنی به شرح زیر:
کلیه متولدین 1368/01/01 به بعد.
تذکر: داوطلبانی میتوانند نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام نمایند که تا تاریخ آخرین روز ثبت نام فارغ التحصیل شده و خدمت وظیفه آنها پایان یافته و یا معافیت آنها قطعی شده باشد.
تذکر: محدوده سنی ذکرشده به ازای تمام مقاطع یکسان است و داشتن سابقه کار یا مدرك تحصیلی بالاتر و یا سابقه کار تأثیری در افزایش سن داوطلب ندارد.
مهلت ثبت نام
– داوطلبان گرامی مهلت ثبت نام از روز شنبه مورخ 1401/07/02 تا روز جمعه مورخ 1401/07/08 است که با مراجعه به آدرس اینترنتی مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد امکان پذیر است.
– هرگونه مغایرت در ارسال مدارك ثبت نام حتی در صورت پذیرش اولیه افراد موردقبول نبوده و پذیرش آنها کان لم یکن تلقی می شود.
– زمان و محل توزیع کارت ورود به جلسه آزمون
داوطلبان جهت رؤیت و پرینت کارت ورود به جلسه آزمون، می توانند روزهای شنبه مورخ 1401/07/23 و یکشنبه مورخ 1401/07/24 با درج کد ملی و کد رهگیری در محل موردنظر در سایت اقدام نمایند.
تذکر: همراه داشتن اصل شناسنامه یا کارت ملی جهت ورود به جلسه آزمون الزامی میباشد در غیر این صورت از ورود افراد به جلسه ممانعت به عمل خواهد آمد.
زمان برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه فنی مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی
زمان و مکان برگزاری آزمون: زمان و مکان برگزاری آزمون متعاقباً هنگام توزیع کارت ورود به جلسه اعلام خواهد شد.

توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

اطلاعات آزمون

دانلود دفترچه شرایط (کامل)
تقویم آزمون:
شروع ثبت نام: از 2 مهر 1401
مهلت ثبت نام: تا 8 مهر 1401
دریافت کارت آزمون: 23 و 24 مهر 1401
زمان برگزاری آزمون: زمان و مکان برگزاری آزمون متعاقباً هنگام توزیع کارت ورود به جلسه اعلام خواهد شد.

جهت ثبت نام در آزمون کلیک نمایید

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا