البرزالبرز- سردبیرپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

قرارگاه جهادی اشتغال در استان البرز تشکیل می شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در بازدید از واحدهای تولیدی ، صنعتی در شهرک صنعتی کوثر در شهرستان اشتهارد از راه اندازه قرارگاه جهادی اشتغال در استان خبر داد.

قرارگاه جهادی اشتغال در استان البرز تشکیل می شود

به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز، عبدالله دارایی با حضور در شهرک صنعتی کوثر در شهرستان اشتهارد و بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی متقاضی نیروی کار گفت: با دستور استاندار مبنی بر اقدام جهادی دستگاه های اجرایی در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شرکت های تولیدی و صنعتی فعال در شهرستان اشتهارد ، قرارگاه جهادی اشتغال با مشارکت سازمان‌های متولی و تسهیل گر امر تولید، صنعت و اشتغال در استان البرز تشکیل می شود.
وی در این بازدید ضمن گفتگو با مدیران بخش تولید و صنعت در شهرک صنعتی کوثر و احصا نیازهای نیروی انسانی کار خاطرنشان کرد: با پیش بینی های صورت گرفته به طور میانگین با کمبود ۳ تا ۵ هزار نفر کار تخصصی در شهرستان اشتهاد مواجه هستیم و کمبود نیروی انسانی کار باعث شده است که بسیاری از واحدهای تولیدی با نیمی از ظرفیت تولید خود فعالیت کنند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: جانمایی و توزیع مناطق و لکه های تولیدی و صنعتی در استان در سنوات گذشته به درستی صورت نگرفته و نبود زیرساخت‌های حمل و نقل و همچنین مسکن کارگری در منطقه صنعتی شهرستان اشتهارد باعث این کمبود نیروی انسانی شده است.
دارایی افزود: با پیش بینی راه اندازی قرارگاه جهادی اشتغال، موانع مربوط به کمبود نیروی انسانی و همچنین مسائل مربوط به مسکن کارگری و حمل و نقل ارزان قیمت دنبال خواهد شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا