اصفهان- سردبیردسته‌بندی نشدهشرکت های خلاقنوآوری و کارآفرینی

مدیر خانه جوان اصفهان خبر داد؛ برگزاری فصل جدید «سینما به توان 7» با محوریت فرهنگ کار و کارآفرینی

مدیر خانه جوان اصفهان از برگزاری فصل جدید «سینما به توان 7» با محوریت فرهنگ کار و کارآفرینی خبر داد.


به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری موج اصفهان، فاطمه اکبرزاده گفت:خانه جوان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان نسبت به برگزاری فصل جدید «سینما به توان ۷» با محوریت فرهنگ کار و کارآفرینی اقدام کرده است.
وی اظهار کرد: «سینما به توان ۷» رویدادی است که به آشنایی با فرهنگ کار و کارآفرینی می‌پردازد و مخاطبان آن نوجوانان، جوانان و علاقه‌مندان به مباحث کارآفرینی هستند.
اکبرزاده افزود: این برنامه از سوی خانه جوان با مشارکت اعضای اکوسیستم کارآفرینی از سال گذشته آغاز شده که به دلیل شیوع بیماری کرونا ادامه پیدا نکرد.
وی خبر داد: فصل جدید این برنامه در تابستان سال 1401 آغاز و در 7 جلسه برنامه ریزی شد که در هر جلسه یکی از مباحث کار و کارآفرینی همراه با نمایش یک فیلم سینمایی و مستند مورد بررسی و گفتگو قرار می‌گیرد.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در این برنامه مشارکت کنندگان اعضای اکوسیستم شتاب‌دهنده هاب اصفهان، صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر هدهد، استارت‌اپ شیپ‌نو، خانه خلاق اصفهان، شتاب‌دهنده پویتک، شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان، فضای کار اشتراکی و شتاب‌دهنده مکعب، دانشگاه علمی کاربردی عتیق و شورای بین‌الملل اتاق جوانان حضور دارند و هر جلسه با حضور یکی از اعضا برگزار می‌شود.
مدیر خانه جوان با بیان اینکه مخاطبان این برنامه در فصل اول دانش آموزان هنرستان‌ها و دبیرستان‌ها بودند، بیان کرد: در فصل دوم به طور عمیق‌تر به مباحث پرداختیم و خوشبختانه بازخوردهای مثبتی از سوی شرکت‌کنندگان دریافت کردیم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا