دسته‌بندی نشدهزنجانزنجان- سردبیر

شرکت‌های زنجان به سمت فناوری‌های نوین هدایت شوند

زنجان- افشارچی، استاندار زنجان بر لزوم نقش واحدها و هسته‌های فناور به عنوان استارت آپ‌ها در استان تاکید کرد و گفت: باید مسیر شرکت‌ها به سمت فناوری‌های نوین فراهم شود.

استاندار زنجان:
شرکت‌های زنجان به سمت فناوری‌های نوین هدایت شوند
افشارچی، استاندار زنجان بر لزوم نقش واحدها و هسته‌های فناور به عنوان استارت آپ‌ها در استان تاکید کرد و گفت: باید مسیر شرکت‌ها به سمت فناوری‌های نوین فراهم شود.
محسن افشارچی در گفتگو با خبرنگار بازار بر لزوم نقش واحدها و هسته های فناور به عنوان استارت آپ ها در استان زنجان تاکید کرد و گفت: باید این مهم ریل گذاری شود.
وی اظهار داشت: باید مسیر شرکت‌ها به سمت فناوری‌های نوین فراهم شود و مشکلات مهم بر سر راه توسعه فناوری های نوین در استان رفع شود.
استاندار زنجان گفت: باید مشکلات کم شد و حمایت‌های فراتراز جمله مالی ،تسهیلات و صندوق پژوهش در استان مورد تاکید است و هفته جاری رونمایی می شود.
افشارچی با بیان اینکه حرکت دانش‌بنیان باید روی پروژه‌های مشخص پیش برود،ابراز داشت: امسال نسبت به برخی پروژه‌ها نگاه خاصی خواهیم داشت.
افشارچی تصریح کرد: اشتغال‌آفرینی با تولید محقق می شود و پول‌پاشی سبب اشتغال‌آفرینی نمی‌شود و در ریل‌گذاری جدید برای تغییر مسیر اقتصادی استان با عمل به فرمایشات رهبری موفق خواهیم شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا