دسته‌بندی نشدهرویدادهاشرکت های خلاقشرکتهای دانش بنیانکارخانه های نوآوری

نمایشگاه ایران نانو ۱۴۰۱ دائمی شد

سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو پس از برگزاری به صورت نمایشگاه مجازی محصولات شرکت‌های فعال در این حوزه را معرفی خواهد کرد.


به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا، ستاد فناوری نانو با انجام تصویربرداری‌های ۳۶۰ درجه از تمامی غرفه‌ها و فضاهای این رویداد، نمایشگاه مجازی ایران نانو ۱۴۰۱ را بر روی سایت این ستاد دایر خواهد کرد.
بر این اساس این ستاد از شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه درخواست کرد در روزهای برگزاری، نمونه محصولات و فضای ظاهری غرفه خود را به صورت جذاب ارائه کنند تا غرفه آنها در نمایشگاه مجازی از کیفیت ظاهری خوبی برخوردار شود.
پس از اتمام نمایشگاه فیزیکی، شرکت‌ها می‌توانند محتواهای تکمیلی از جمله کاتالوگ، بروشور، فیلم، مجوزها، تاییدیه‌ها و سایر اطلاعات مفید برای توسعه بازار خود را مطابق شیوه‌نامه‌ای که دبیرخانه نمایشگاه منتشر خواهد کرد، ارسال کنند تا بر روی نمایشگاه مجازی بارگذاری شود.
با استفاده از این امکان، دسترسی کاربران سایت ستاد نانو به محتواهای شرکت‌های فناوری نانو دائمی خواهد شد.
در مرحله بعد با بارگذاری محتواهای شرکت‌ها به زبان‌های غیر از فارسی، این نمایشگاه مجازی می‌تواند در قالب سایر زبان‌های هدف برنامه‌های صادراتی فناوری نانو نیز ادامه فعالیت داده و برای بازاریابی صادراتی محصولات فناوری نانو مورد استفاده و ارجاع قرار گیرد.
به نقل از ستاد نانو، نمایشگاه ایران نانو ۱۴۰۱ روزهای ۹ تا ۱۲ مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور فعالان زیست‌بوم فناوری نانو برگزار خواهد شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا