زنجانزنجان- سردبیرفرهنگی و اجتماعی

فرماندار زنجان تاکید کرد: حمایت از حوزه اشتغال و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در زنجان

فرماندار زنجان با تاکید بر اینکه باید در حوزه اشتغال و سرمایه‌گذاری حمایت‌‍های لازم از بخش خصوصی انجام شود، افزود: خوشبختانه مدیران شهرستان جزو اقشار تحصیل‌کرده و با دانش هستند که باید از این فرصت به بهترین نحو بهره برد تا شاهد رشد و رونق منطقه باشیم.

به گزارش پایگاه خبری بازار کار، پرویز خالقی با بیان اینکه تا کاری انجام نشده و منطبق با برنامه پیش‌بینی شده نباشد، نباید آن را بیان کرد، اظهارکرد: همه مسئولان باید سعی کنند که بعد از به ثمر رسیدن کار آن را افتتاح کنند تا شیرینی خدمت به کام شهروندان خوش آید.

وی با اشاره به اینکه در هفته دولت در شهرستان زنجان طرح‌ها و پروژه‌ها به ارزش ۴۰ هزار میلیارد ریال یا وارد فاز عملیات اجرایی شده و یا به بهره‌برداری رسید و سعی کردیم از کلنگ‌زنی‌های بی‌مورد خوددداری کنیم، تصریح کرد: حتی در رابطه با طرحی که مقرر بود افتتاح شود با توجه به اینکه کار به اتمام نرسیده بود از این کار خودداری کردیم.

این مسئول ادامه داد: معتقدیم باید با مردم که ولی‌نعمتان مسئولان هستند روراست باشیم ولی این نوید را به مردم زنجان می‌دهم که خبرهای خوبی در راه است و امیدواریم بتوانیم در دو بحث مرتبط با ساماندهی گاوازنگ و اجرای طرح توریستی گردشگری و همچنین ساماندهی حاشیه زنجانرود اقدامات خوبی انجام دهیم؛ البته در این رابطه کارهایی انجام شده است. همچنین پیگیری منطقه ویژه اقتصادی نیز مورد توجه است.

خالقی با تاکید بر اینکه باید در حوزه اشتغال و سرمایه‌گذاری حمایت‌‍های لازم از بخش خصوصی انجام شود، افزود: خوشبختانه مدیران شهرستان جزو اقشار تحصیل‌کرده و با دانش هستند که باید از این فرصت به بهترین نحو بهره برد تا شاهد رشد و رونق منطقه باشیم.

فرماندار زنجان در بخش دیگری با اشاره به تصمیم‌گیری در شهرستان برای ادامه توسعه شهر در منطقه غرب، گفت: باید تلاش کنیم شهر به‌طور متوازن توسعه یابد و اجرای طرح‌های احداث مسکن در غرب زنجان نیز در همین راستاست. البته در رابطه با سکونتگاه‌های غیررسمی نیز اقداماتی شده که جابه‌جایی کوی فلسطین در این راستا است و برای کوی فاطمینه نیز تصمیماتی گرفته شده ولی در گام نخست باید مطالعات دقیق انجام شود.

این مسئول در ادامه با بیان اینکه اطلاع‌رسانی با رویکرد جهاد تبیین که مقام معظم رهبری بیان کردند باید مورد توجه رسانه‌ها قرار گیرد، گفت: این مهم نیز به دست توانای رسانه‌ها محقق خواهد شد.

وی با تاکید بر نقش مهم رسانه‌ها در توسعه جامعه، افزود: رسانه‌ها نقشی اساسی در آگاه‌سازی و ایجاد امید و نشاط در جامعه دارند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا