آذربایجان غربیآذربایجان غربی- سردبیردسته‌بندی نشده

آذربایجان غربی پتانسیل بالایی در تربیت نیروی کار دارد

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی گفت: تامین نیروی کار مورد نیاز شرکت های دانش بنیان باید مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی:
آذربایجان غربی پتانسیل بالایی در تربیت نیروی کار دارد
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی گفت: تامین نیروی کار مورد نیاز شرکت های دانش بنیان باید مورد توجه قرار گیرد.
عباسی  در مراسم افتتاح محصولات جدید فناورانه افزود: در کنار توسعه شرکت های دانش بنیان باید تامین نیروی کار مورد نیاز شرکت های دانش بنیان نیز مورد توجه قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه سازمان فنی و حرفه ای استان در تلاش است نیروی کار مورد نیاز شرکت های دانش بنیان را با استفاده از پتانسیل ها و مربی های توانمند فراهم کند، تصریح کرد: داشتن نیروی کار ماهر زمینه ساز شکل گیری ایده های خلاق فناورانه است.
عباسی با اشاره به اینکه در کشور ۴نوع آموزشگاه در سطح فنی و حرفه ای وجود دارد که سطح یک بالاترین این سطوح است که نیروی کار تربیت می کنند، خاطر نشان کرد: از ۱۰ آموزشگاه برتر سطح یک فنی و حرفه ای کشور ۲ مورد در آذربایجان غربی فعالیت دارد که نشان از ظرفیت و پتانسیل بالای استان در تربیت نیروی کار است.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی با اشاره به استعداد های بکر و عالی در استان اظهار کرد: بااستفاده از دنیای فناورانه و دانش بنیان می توان از این ظرفیت بیشمار در جهت توسعه اقتصادی بهره برد اما متاسفانه تاکنون بطور شایسته از ظرفیت های استان بهره نبرده ایم و آنگونه که باید آنها را به دنیا معرفی نکرده ایم.
عباسی یاد آور شد: می توان با ورود شرکت های دانش بنیان و فناورانه از ظرفیت جغرافیایی، تاریخی و طبیعی استان بهره برد و اشتغال زایی کرد.
ی خاطر نشان کرد: با ورود شرکت های دانش بنیان به اقتصاد کشور میتوان به ارزش افزوده و بهره وری چند صد برابری رسید.
به گزارش ایسنا، در ادامه از جدیدترین ابزار دیجیتال مارکتینگ کشور باهدف ایجاد فضایی برای رقابت و بهتر دیده شدن در دنیای دیجیتال رونمایی شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا