پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهشرکتهای دانش بنیانقزوینقزوین- سردبیر

تکیه بر دانش بنیان‌ها واحدهای تولیدی را به خودکفایی می‌رساند

استاندار قزوین گفت: یکی از مواردی که شرکت‌ها و واحدهای تولیدی بواسطه آن می‌توانند به خودکفایی و ارزش افزوده بالاتر برسند تکیه به دانش بنیان‌ها و استفاده از ظرفیت‌های تحقیقی و مطالعاتی است.

به گزارش خبرنگار بازار کار به نقل از ایلنا در قزوین، در بازدید از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی کاسپین گفت: در بازدید از واحدهای صنعتی استان مسئولین مختلف حضور دارند تا پس از احصاء مشکلات راه حل رفع آن‌ها هم بررسی شود.استاندار قزوین ادامه داد: با توجه به شعار سال حمایت از تولید باید یکی از اصول اصلی دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد و برای آن برنامه مدون وجود داشته باشد.
وی عنوان کرد: باتوجه به اهمیت سرمایه در گردش در فعالیت واحدهای صنعتی بانک‌ها در حمایت از تولید نقش اساسی دارند و باید از حداکثر ظرفیت خود در این راستا بهره بگیرند و در این راستا گسترش تعامل بین بانک و صنایع یکی از ضروریات است.
نماینده عالی دولت در استان قزوین ادامه داد: واحدهای صنعتی و تولیدی هم باید منابع بانکی خود را در داخل استان سپرده گذاری کنند تا ارائه تسهیلات بانکی به آن‌ها تسهیل شود.
اعلایی اظهار کرد: با توجه به اینکه در استان ظرفیت تولید بالایی وجود دارد از اختیارات استانی برای تسهیل امور کارآفرینان استفاده خواهیم کرد تا چالش‌های تولیدکنندگان واقعی حل شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا