آموزش های مهارتی و تخصصیآموزش و پرورشآموزش و مهارتدسته‌بندی نشدهمراکز رشدنوآوری و کارآفرینی

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش : باشگاه کار آفرینی ویژه دانش آموزان کشور تاسیس می شود

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد : با امضای تفاهمنامه همکاری مشترک بین معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی و معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش ، باشگاه کارآفرینی با هدف تقویت روحیه کارآفرینی در دانش آموزان کشور تاسیس می شود.


به گزارش بازارکار به نقل از ایرنا ،مهدی کاظمی در حاشیه آیین امضای تفاهمنامه بین وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و وزارت آموزش و پرورش که در کرج انجام شد،گفت: با انعقاد این تفاهمنامه‌ بستر برای ترویج فرهنگ توسعه کار آفرینی در دانش آموزان مدارس کشور مهیا می شود.
وی بیان داشت : در پوشش این تفاهمنامه اجرای برنامه و طرحی را تدارک دیده ایم تا بتوانیم در اقدامی مشترک در مسیر تقویت روحیه کار آفرینی در دانش آموزان کشور تلاش وافری را در دستور کار قرار دهیم.
کاظمی تصریح کرد: با انعقاد این تفاهمنامه دانش آموزان مدارس با استفاده از امکانات دولتی از مزایای باشگاه آفرینی برخوردار خواهند شد.
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: دانش آموزان با شرکت در دوره هایی که در باشگاه های کارآفرینی برگزار خواهد شد روش های کار آفرینانه را فرا می گیرند.
وی افزود: با اجرای این طرح در آینده با نگاه پیشرفت اقتصادی در کشور از طریق مسیر کار آفرینی یک گام جدی برداشته می شود.
دراین نشست معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مسوولان حضور داشتند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا