خراسان رضویخراسان رضوی- سردبیر

صدور ۱۴۶ فقره پروانه بهره برداری صنعتی در خراسان رضوی

به گزارش بازارکار و به نقل از ایسنا، علی امید بخش معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه ۱۴۶ فقره پروانه بهره برداری صنعتی با سرمایه گذاری ۱۲ هزارو ۱۸۱ میلیارد ریال و اشتغال برای ۲۸۶۵ نفر صادر شده است. خراسان رضوی در تعداد پروانه بهره برداری رتبه سوم در کشور را دارد.

علی امید بخش اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه ۱۴۶ فقره پروانه بهره برداری صنعتی با سرمایه گذاری ۱۲ هزارو ۱۸۱ میلیارد ریال و اشتغال برای ۲۸۶۵ نفر صادر شده است. خراسان رضوی در تعداد پروانه بهره برداری رتبه سوم در کشور را دارد.

وی افزود: در همین مدت ۷۲۵ مورد جواز تاسیس صنعتی و طرح توسعه با سرمایه گذاری ۲۴۳ هزار و ۷۷۲ میلیارد ریال و اشتغال برای ۱۶ هزار و ۶۳۱ نفر صادر شده است. خراسان رضوی از لحاظ تعداد جواز تاسیس صادر شده در این مدت رتبه دوم پس از آذربایجان شرقی را در کشور به خود اختصاص داده است.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی بیان کرد: بیشترین اشتغال پیش‌بینی شده در طرح‌های خراسان رضوی نیز به گروه‌های صنعتی سایر محصولات کانی غیر فلزی و در قسمت پروانه بهره برداری  صنعتی مربوط به محصولات لاستیک و پلاستیک است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا