اقتصادی و بازار سرمایهدسته‌بندی نشدهشرکت های خلاقفارسفارس- سردبیرکسب و کارهای نوپا

تسهیل و تقویت زیست بوم کسب و کار فارس با تدوین اطلس سرمایه‌گذاری

سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری گفت: با تدوین اطلس سرمایه گذاری استان جایگاه زیست بوم کسب و کار تقویت می‌شود.


به گزارش بازارکار، سید مهدی خادمی در جلسه وبینار بررسی و امکان سنجی تدوین اطلس سرمایه گذاری فارس با اشاره به ظرفیت‌ها و فرصت‌های مطلوب اقتصادی، گفت: با توجه به تجربه روند سرمایه گذاری ضروری است بسته‌های مناسب سرمایه گذاری تهیه شود تا در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار متقاضیان قرار گیرد.
او، اراضی و عرصه‌های ملی را هسته و نیازمندی اصلی اطلس سرمایه گذاری استان دانست و گفت: بانقشه هوشمندی که در اطلس‌ها دیده شده؛ حریم ها، قوانین مزاحم، استعلام‌ها و مجوز‌های غیرضروری جرح و تعدیل شده است.
خادمی تاکید کرد: با تلاش مجدانه و همت مضاعف استاندار در زمینه مساعدی برای تسهیل روند سرمایه گذاری در استان فراهم شده است و حصول به اهداف مدنظر قابل تحقق است.
سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری گفت: در سند تحول دولت سیزدهم شاهد تحولات و برنامه‌ریزی‌های امیدوارکننده‌ای در حوزه کسب و کار و کارآفرینی هستیم که قانون تسهیل صدور مجوز‌های کسب و کار از مهمترین آنهاست که از آن می‌توان به انقلابی در این عرصه یاد کرد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا