اقتصادی و بازار سرمایهپیشنهاد سردبیرلرستانلرستان- سردبیر

مدیرکل اموربانوان استانداری لرستان خبر داد: تخصیص ۵۰ میلیارد برای اشتغال، کارآفرینی و صندوق خرد روستایی

مدیرکل اموربانوان استانداری لرستان از تخصیص ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات با بهره چهار درصد برای ایجاد اشتغال، کارآفرینی و صندوق خرد زنان روستایی استان خبر داد.

فریبا ولی‌پوری عالم در گفت‌وگو با بازار کار لرستان، اظهار کرد: سه مورد از مصوبات سفر هیات دولت به لرستان مربوط به سازمان جهاد کشاورزی بود.

وی افزود: در مجموع برای سه مورد فوق، پرداخت ۵۰ میلیارد تومان به بانوان روستایی در راستای ایجاد اشتغال، کارآفرینی و صندوق خرد زنان روستایی بوده است.

مدیرکل اموربانوان استانداری لرستان گفت: با ارتباطاتی که با سازمان جهاد کشاورزی استان داشتیم طرح توجیهی برای ۵۰ میلیارد تومان فوق تهیه شده است.

ولی پوری عالم اضافه کرد: افراد مشمول این طرح شناسایی و کارگاه‌ها و مراکز اشتغال آن نیز مشخص شدند و منتظریم از سوی وزارت جهاد کشاورزی سامانه‌ای را به ما معرفی کنند که جهاد کشاورزی استان بتواند بانوان مشمول این طرح را برای اخذ تسهیلات فوق با سود چهار درصد معرفی کند.

وی گفت: همچنین پنج میلیارد تومان برای پارک بانوان بود و براساس مکاتباتی که با تهران داشتیم که از این اعتبار ۳.۵ میلیارد تومان را به پارک بانوان شهرستان کوهدشت اختصاص داده شد چون دکتر انسیه خزعلی در سفر به شهرستان کوهدشت تاکید ویزه روی پارک این شهرستان داشت که در این راستا هزینه شود.

مدیرکل اموربانوان استانداری لرستان عنوان کرد: همچنین ۱.۵ میلیارد تومان از اعتبار مذکور به پارک بانوان شهرستان دورود اختصاص داده شد تا آن را تکمیل کنیم.

ولی‌پوری عالم بیان کرد: براساس قولی که از شهرداری‌های شهرستان کوهدشت و دورود داده شده مقرر شد این دو پارک تکمیل و به بهره‌برداری برسند.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا