پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

مدیر حوزه های علمیه کشور در دیدار با رییس جهاددانشگاهی: موفقیت نهادهای انقلابی چون جهاددانشگاهی می تواند مبلغ خوبی برای نظام اسلامی باشد

رییس جهاددانشگاهی در دومین روز حضور خود در قم با مدیر حوزه های علمیه کشور دیدار و گفتگو کرد.

رییس جهاددانشگاهی در دومین روز حضور خود در قم با مدیر حوزه های علمیه کشور دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش بازارکار، دکتر روح الله دهقانی فیروز آبادی پیش از ظهر امروز دوشنبه  ۲۸ شهریورماه به همراه تعدادی از مدیران این نهاد با حضور در دفتر مدیریت حوزه های علمیه کشور با آیت الله علیرضا اعرافی دیدار و گفت وگو کرد.
رئیس جهاددانشگاهی در این دیدار ایران را کشوری ثروتمند از نظر منابع انسانی ذکر کرد و گفت: این کشور ظرفیت های بسیاری عالی برای رشد و توسعه در بخش های مختلف دارد که در این زمینه نیازمند هم افزایی ملی برای رشد و تعالی هستیم.
وی با اشاره به اهمیت و جایگاه حوزه های علمیه در رشد و تعالی فرهنگی کشور بیان کرد: جهاددانشگاهی جزو نهادهای انقلابی است که در راستای اعتلای ارزش های انقلاب اسلامی فعالیت می کند ودر این زمینه می توانیم باب های گسترده فرهنگی، علمی و پژوهشی را با این نهاد محترم باز کنیم و در این مسیر به جریان تولید و فرآوری علوم در خدمت اعتلای نظام اسلامی و جامعه ملی و بین المللی کمک کنیم.
در این دیدار آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور با ذکر این مطلب که جهاددانشگاهی از نهادهای مبارک انقلاب اسلامی که رهبر انقلاب نیز توجه خاصی به آن دارد گفت: خوشبختانه جوانان متدین و متعهد و متخصص این نهاد انقلابی گام بسیار خوبی در جهت حل مشکلات کشور برداشته اند که امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.
وی در این دیدار با اشاره به اهمیت و جایگاه تولید علم در کشور بیان کرد: توسعه علمی کشور که به حل مسایل کشور و شکوفا کردن همه بخش ها مبدل شود نیازمند هم افزایی است که قطعا جهاددانشگاهی می تواند نقش مهمی در این جریان داشته باشد.
 به گزارش ایسنا وی اظهارکرد: شهر قم شهری است که باید به شکل ویژه آن را مورد حمایت قرار دارد زیرا قم فقط برای قم نیست بلکه برای ایران و همه دنیا است زیرا امروز دانشجویان و طلابی از ۱۲۰ کشور جهان در قم سکونت دارند و موفقیت نهادهای انقلابی چون جهاددانشگاهی در این استان می تواند مبلغ خوبی برای نظام اسلامی باشند.
مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا