آموزش های مهارتی و تخصصیآموزش و مهارتاجتماعیاصفهاناصفهان- سردبیرنواحی و شهرک های صنعتی

توسعه همکاری های آموزشی بین جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و شرکت فولاد مبارکه اصفهان

به گزارش بازارکار/ اصفهان  : در جلسه ای که به منظور هم اندیشی پیرامون اجرای سیاست های مشترک آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی برگزار شدابراهیم کاظمی مدیرآموزش و توسعه سرمایه انسانی شرکت فولاد مبارکه به تشریح اکوسیستم شرکت فولاد و نیز مدل توسعه سرمایه انسانی مربوط به این مجموعه پرداخت و گفت ماموریت این واحد حصول اطمینان از داشتن دانش و مهارت مکفی کارکنان شرکت فولاد و توجه به علایق و سبک کاری لازم برای انجام موثر شغل ایشان در حال و آینده دانست.

ابراهیم کاظمی اضافه کرد مهارت و توان افزایی سرمایه های انسانی  و ارتقا شایستگی و روحیه نوآوری  رهبران  این مجموعه صنعتی و نیز ترویج فرهنگ سبک زندگی شاد و با نشاط در خانواده های ایشان و پایش نیازهای آموزشی آنان  از اهمیت ویِژه ای برخوردار می باشد و جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان را با توجه به رسالت و نیز عملکرد درخشان و جایگاهی که در جامعه دارد مرجعی قدرتمند و موثر در این امر دانست.

در ادامه ابوذرپودرمدنی رییس جهاددانشگاهی واحد صنعتی به معرفی ساختار و معاونت های موجود در جهاددانشگاهی واحد صنعتی پرداخت و عنوان نمود با وجود دانش فنی و داشتن متخصصین ، پروژه های پژوهشی و آموزشی بسیار زیادی در سطوح مختلف توسط این واحد انجام شده است .

پورمدنی به دپارتمانها و مراکز کوتاه مدت تخصصی با پراکندگی خوب در سطح استان  و مرکز آموزش های آنلاین و نیز مرکز آزمون اشاره کرد و اعلام نمود که در زمینه تکمیل تحصیلات و اجرای دوره های آموزشی کاربردی و مهارتی با رویکرد تخصصی و برگزاری آزمونهای مختلف آماده همکاری با شرکت فولاد می باشد.

درپایان غلامرضا ریحانی معاون آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان با اشاره به سابقه طولانی مدت فعالیت های آموزشی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و همچنین خدمات ارائه شده به شرکت ها و صنایع کوچک و بزرگ کشور افزود: تغییرات ایجاد شده در جامعه و اهمیت یافتن بیشتر موضوع اشتغال و ارتقاء شغلی برای جوانان از یک طرف و اولویت یافتن افزایش بهره وری و ارتقا توانمندی نیروی انسانی در کسب و کارها از سوی دیگر به همراه فشار تغییرات تکنولوژی باعث شد تا در حوزه آموزش نیز ناچار به تغییرات اساسی در نگرش ها و شیوه های برنامه ریزی و اجرا باشیم.

وی گفت: رویکرد معاونت آموزشی این واحد نیز توانمندسازی جامعه هدف برای مشاغل حال و آینده با استفاده از تجربیات شرکا و ذینفعان و نتایج آینده پژوهی های انجام شده است. به همین منظور نشست های متعددی با صاحبان کسب و کارها و فعالین اقتصادی انجام شده و به مرور نتایج آن مشاهده خواهد شد.

وی چشم انداز خوبی در پرورش شایستگی های سرمایه های انسانی شرکت فولاد  با همکاری جهاددانشگاهی متصور شد و گفت جهاددانشگاهی واحد صنعتی با در دسترس داشتن رسانه و پایگاه خبری بازارکار گام های بلندی نیز در حوزه اطلاع رسانی اخبار آموزشی و اشتغال زایی به عموم جامعه برداشته است .

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا