آموزش و مهارتگزارش روز هرمزگانهرمزگانهرمزگان- سردبیر

پذیرش ۲۵ دانش آموخته‌ دانشکده بین الملل پزشکی قشم در آزمون دستیار تخصص پزشکی

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم از پذیرش ۲۵ نفر از دانش آموختگان دانشکده بین الملل پزشکی قشم در چهل و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی سال ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش بازارکار، حمید رستمی جاز افزود: دانش آموختگان دانشکده بین الملل پزشکی این واحد موفق شدند با قبولی در دانشگاه های نمونه کشور در این دوره همچون سال های گذشته روندی مثبت را در کارنامه آموزشی این دانشگاه ثبت کرده و در راستای تحقق چشم انداز کلان این واحد در مسیر تبدیل به قطب آموزش پزشکی منطقه گام بزرگ و تاثیر گزاری برداشته شود.

وی تصریح کرد: در همین راستا به واسطه پیگیری های صورت گرفته و با ایجاد زیر ساخت‌ های لازم برای گسترش آموزشی دانشکده بین الملل پزشکی قشم رشته‌های تکنولوژی اتاق عمل، مامایی و بهداشت مدارس با تصویب وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی به مجموعه رشته های این دانشکده اضافه شد.

چهل و نهمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی روز پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار شد.

در این آزمون حدود ۱۴ هزار داوطلب ثبت نام کرده بودند.

نتایج انتخاب رشته چهل و نهمین آزمون دستیاری تخصصی پزشکی روز سه شنبه بیست و دوم شهریور ۱۴۰۱ اعلام شد.

بیش از ۶ هزار دانشجو و ۷۱ هیات علمی تمام وقت و ۷۲ نفر کارمند در دانشگاه آزاد قشم فعالیت می کنند.

جزیره قشم با وسعت یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر مربع از تنگه هرمز به موازات ساحل جنوبی ایران به طول ۱۳۵ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر از توابع هرمزگان است و ۳۰۰ کیلومتر خط ساحلی دارد.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در میان آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا