ایلامایلام- سردبیردسته‌بندی نشدهمراکز رشدنوآوری و کارآفرینی

رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام مطرح کرد: لزوم تربیت افراد ماهر در خوداشتغالی

رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام گفت: همکاری بنیاد نخبگان استان و دانشگاه علمی کاربردی در شناسایی و پرورش دانشجویان مستعد نقش بسزایی دارد.


به گزارش بازارکار به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ محمد ایدی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام در نشست با سرپرست دانشگاه علمی کاربردی ایلام به بیان ماموریت‌ها، اهداف و برنامه‌های بنیاد ملی نخبگان استان پرداخت و با تاکید بر ضرورت توسعه همکاری و تعامل بین‌نهادی، گفت: همکاری بنیاد نخبگان استان و دانشگاه علمی کاربردی ایلام در شناسایی و پرورش دانشجویان مستعد نقش بسزایی دارد. با ایجاد این هم‌افزایی می‌توان قدم‌های مهمی برای آینده استان برداشت.
وی با اشاره به رسالت و ماموریت‌های دانشگاه علمی کاربردی، افزود: این دانشگاه با پرورش دانشجویان و تربیت نیروی انسانی ماهر می‌تواند در اشتغال جوانان تاثیرگذار باشد.
در ادامه، منصور احمدی؛ سرپرست دانشگاه علمی کاربردی ایلام نیز با اشاره به اشتراکات اهداف و برنامه‌های این دانشگاه، خواستار افزایش تعامل و همکاری با بنیاد نخبگان استان شد و اظهار داشت: تنوع رشته‌ها و گستره مراکز در سطح استان، ظرفیت بالایی در شناسایی و هدایت استعدادهای تحصیلی در مسیر خوداشتغالی و اشتغالزایی است. چراکه این آموزش علمی کاربردی اساساً بر پایه تربیت افراد ماهر و حرفه‌ای در خوداشتغالی و کارآفرینی در کوتاه‌ترین زمان ممکن استوار است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا