گزارشمازندرانمازندران- سردبیر

کاغذبازی سد راه بخش خصوصی

استاندار مازندران با بیان این که کاغذبازی باطل اداری امان بخش خصوصی را بریده است خواستار برچیده شدن این رویه غیرکارشناسی شد.

به گزارش خبرنگار بازارکار ، سید محمود حسینی در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با تاکید براین که هیچ مدیری حق ندارد با رویکردهای غیرکارشناسی سبب سنگ اندازی فراروی سرمایه گذاران و گلایه آنها شود، افزود: کاغذبازی اداری امان بخش خصوصی را بریده است.
وی با اظهار اینکه فرایند کاغذبازی‌های اداری باطل باید برچیده شود، اجرای عدالت را مسئله بسیار مهم برشمرد و گفت: توسعه پایدار استان و ایجاد اشتغال مستلزم حمایت از بخش خصوصی است و باید زیرپای سرمایه گذاران فرش قرمز پهن کنیم.
وی با عنوان اینکه کارشناسی غیراصولی باید برچیده شود، زیر ظلم به سرمایه گذاران بخش خصوصی است، گفت: روند سرمایه گذاری ها در طرح‌های اقتصادی باید تسریع شود.
استاندار مازندران با اشاره به اینکه اراضی صنعتی در استان حکم طلا را دارد، تعیین تکلیف اراضی راکد شهرک‌های صنعتی استان را لازم دانست.
حسن خیریان پور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران با اظهار اینکه طی نیمسال ۱۲۴ واحد اقتصادی راکد به چرخه تولید برگشتند، افزود: مقرر است تا شش ماه آینده ۵۶ واحد دیگر نیز به خط تولید برگردند.
وی با تقدیر از همراهی بانک‌های و دستگاه‌های متولی در حوزه مالیات و تأمین اجتماعی گفت: طی سه ماه گذشته سه هزار میلیارد ریال از معوقات بانکی فعالان اقتصادی ورشکسته در استان تقسیط شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا