اردبیلاردبیل- سردبیرخبرنگار افتخاری

ظرفیت مهم استان اردبیل برای احداث کمپ تیم‌های ملی

وزیر ورزش‌وجوانان با بیان این‌که سرانه ورزشی شهرستان‌ها نیاز به افزایش دارد، گفت: ظرفیت‌های طبیعی استان اردبیل برای ورزش و احداث اماکن ورزشی بسیار مناسب بوده که استفاده از این ظرفیت‌ها به‌صورت جدی پیگیری می‌شود.

دکتر سیدحمید سجادی در جریان سفر به استان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سرانه ورزشی شهرستان‌ها نیاز به افزایش دارد و در این راستا ظرفیت‌های طبیعی استان اردبیل برای ورزش و احداث اماکن ورزشی بسیار مناسب است.
وی افزود: استفاده از این ظرفیت‌های قابل توجه استان اردبیل نیاز به پیگیری جدی دارد که به این منظور نشست‌هایی در تهران با کمک و همراهی نمایندگان استان در مجلس برگزار خواهد شد.
استان اردبیل خاستگاه قهرمانان و پهلوانان ورزشی کشور است
وزیر ورزش‌وجوانان ادامه داد: استان اردبیل در رشته‌های ورزشی مختلف سرآمد بوده و خاستگاه بسیاری از قهرمانان و پهلوانان ورزشی کشور است.
سجادی بیان کرد: هدف اصلی از سفر به استان اردبیل، رسیدگی به پروژه‌های ورزشی و نگاه ویژه به زیرساخت‌ها و همچنین استانداردسازی مجموعه‌های ورزشی قدیمی استان است.
ظرفیت مهم استان اردبیل برای احداث کمپ تیم‌های ملی
وی تصریح کرد: به این منظور از منابع و مصوبات مختلف موجود و راهکارهای قانونی استفاده خواهد شد و بهره‌گیری از منابع ۰/۲۷درصد از مالیات بر ارزش افزوده، یکی از این منابع است.
وزیر ورزش‌وجوانان گفت: کمپ تیم‌های ملی یکی از نیازهای کشور است و اگر در کشور کمپ‌های مناسب و دارای امکانات باشد، دیگر نیازی به کمپ‌های خارجی نخواهد بود و اردبیل یکی از استان‌های دارای ظرفیت در این زمینه است که می‌توان کمپ‌های تیم ملی را در این استان دایر کرد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا