اجتماعیزنجانزنجان- سردبیر

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان: تعهد امسال کمیته امداد زنجان ایجاد 6500 فرصت شغلی است

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: میزان جمع‌آوری و ساماندهی زکات در استان زنجان 80 درصد افزایش داشته و براساس ارزیابی انجام شده حائز رتبه پنجم کشوری شده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار کار، روح‌اله صالحی صبح امروز 30 شهریور ماه در دیدار با فرماندار ایجرود ایجاد اشتغال برای خانوارهای تحت حمایت را مهمترین اولویت این نهاد عنوان کرد و افزود: تعهد امسال کمیته امداد استان در بحث اشتغالزایی 6500 فرصت شغلی بوده که تاکنون 1300 فرصت شغلی ایجاد شده است.

وی یکی از فاکتورهای اصلی در موفقیت طرح‌های اشتغال را ارائه آموزش‌های مهارتی به جامعه هدف عنوان کرد و گفت: در این بخش نیز قریب به پنج هزار کارجوی مستعد اشتغال تا پایان سال‌جاری از آموزش‌های مهارتی این نهاد بهره‌مند می‌شوند.

صالحی با اشاره به جمع‌آوری 142 میلیارد تومان مشارکت مردمی در استان زنجان، اضافه کرد: میزان جمع‌آوری و ساماندهی زکات در استان زنجان 80 درصد افزایش داشته و براساس ارزیابی انجام شده حائز رتبه پنجم کشوری شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به تمهید مقدمات لازم برای راه‌اندازی کلینیک پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در شهر زنجان با عنوان کلینیک رز، گفت: با توجه به آسیب‌پذیری جامعه هدف کمیته امداد، فعالیت چنین مراکزی در کاهش آسیب‌های اجتماعی موثر خواهد بود.

فرماندار ایجرود نیز ضمن اشاره به خدمات تاثیرگذار و صادقانه کمیته امداد در حمایت از محرومان جامعه، گفت: علاوه بر مباحث مادی، جنبه معنوی ارائه خدمات کمیته امداد نیز مهم و ارزشمند است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا