آموزش و مهارتهرمزگانهرمزگان- سردبیر

مدرسه ۹ کلاسه روستای چهچکوربا پیگیری دادستان بندرعباس آماده بهره‌برداری شد

دادستان مرکز استان هرمزگان از تکمیل روند آماده سازی و بهره برداری از مدرسه ۹ کلاسه روستای چهچکور با پیگیری دادسرای بندرعباس خبر داد.

به گزارش بازارکار، علیرضا احمدی منش دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان امروز به همراه قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان و هاشمی مدیرکل نوسازی مدارس از روند تکمیل و تجهیز مدرسه ۹ کلاسه روستای چهچکور بندرعباس بازدید کرد.

علیرضا احمدی منش در جریان این بازدید اظهار داشت: در راستای احیای حقوق عامه و نظارت بر حسن اجرای قوانین، پس از اطلاع از وقفه به وجود آمده در روند تکمیل و بهره برداری از پروژه مدرسه ۹ کلاسه روستای چهچکور بندرعباس، دادسرای بندرعباس با ورود به موضوع، آن را به صورت ویژه پیگیری نمود.

وی تصریح کرد: در نتیجه این پیگیری ها و الزام پیمانکار برای عمل به تعهداتش، خوشبختانه مراحل تکمیل و تجهیز مدرسه امید آتراکران روستای چهچکور به سرعت در حال انجام می باشد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به گزارش مسئولان آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی مدارس استان، این مدرسه تجهیز و تا فصل شروع مدارس در اختیار دانش آموزان مقطع ابتدایی روستای چهچکور قرار می گیرد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا