کارخانه های نوآوریمازندرانمازندران- سردبیر

بزرگترین پروژه صنعتی در مازندران کلید خورد

استاندار مازندران از نساجی مازندران به عنوان بزرگترین پروژه صنعتی در مازندران نام برد و گفت که در صورت حمایت و احیاء می تواند تا ۵ هزار شغل ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار بازارکار مازندران ، سید محمود حسینی‌پور در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که در استانداری مازندران برگزار شد از نساجی مازندران به عنوان بزرگترین پروژه صنعتی در مازندران نام برد که در صورت حمایت و احیاء می تواند تا ۵ هزار شغل ایجاد کند.
استاندار با تاکید بر اینکه این مرکز صنعتی باید ظرف سه ماه آینده تعیین و تکلیف شود، افزود: برای عملیاتی شدن این مرکز صنعتی اداره کل صمت استان باید به طور جدی پای کار بیاید و گزارش اتمام پیگیری‌های حقوقی و تعیین و تکلیف مالکیت این کارخانه گزارش شود.
حسینی‌پور با بیان اینکه نساجی مازندران باید به قطب صنعت مازندران تبدیل شود، گفت: وزارت صمت مسئولیت دارد این راهبرد را با استراتژی برای ما مشخص کند.
وی احترام به حقوق سرمایه‌گذار را مهم دانست و تاکید کرد: اگر قرار باشد استان به توسعه‌یافتگی دست پیدا کند باید به حقوق سرمایه‌گذار احترام بگذاریم حتی اگر جایی به ضرر ما تمام شود.
استاندار مازندران افزود: در عین حال که به اجرای دقیق قانون هستیم هم‌زمان باید عدالت را هم اجرا کنیم.
حسینی‌پور با بیان اینکه تمامی زمین‌های شهرک صنعتی استان باید تعیین و تکلیف شود، افزود: احیای واحد‌های تولیدی راکد برای بازگرداندن سرمایه‌های معطل مانده در دستور کار قرار گیرد.
وی گردشگری را مهم‌ترین مولفه توسعه در استان دانست و از همه دستگاه‌های اجرایی خواستار همکاری با اداره کل گردشگری مازندران شد تا در آینده‌ای نزدیک شاهد تحول در این حوزه باشیم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا