آموزش و مهارتبنر تبلیغات یزدیزدیزد- سردبیر

بررسی مسائل و خواسته های ۶ شرکت دانش بنیان استان یزد

دکتر مهران فاطمی پیرو دیدارهای هفتگی خود با مجموعه های دانش بنیان و فناور استان و به منظور تحقق شعار سال، امروز با ۶ شرکت دانش بنیان استان یزد دیدار و مسائل ان را مورد بررسی و پیگیری قرار داد.

دکتر مهران فاطمی پیرو دیدارهای هفتگی خود با مجموعه های دانش بنیان و فناور استان و به منظور تحقق شعار سال، نخستین روز هفته را برای بررسی مصداقی مسائل و خواسته های ۶ شرکت فعال در این حوزه اختصاص داد و دستورات مقتضی را صادر کرد.

استاندار یزد پذیرای مدیرعامل شرکت دانش بنیان بهین نانو ذرات پارس بود و مسائل و مطالبات آن ها را مورد بررسی و پیگیری قرار داد.

دکتر فاطمی در ادامه با مخترعین کیسه نمک احیای رزین(دستگاهی برای بهبود عملکرد دستگاه دیالیز) از شرکت طلوع بهار دیدار و با اشاره به نگاه حمایتی استان از فعالین حوزه علم و فناوری، تصمیمات لازم برای حل مسائل آن ها را اخذ کرد.

وی در سومین برنامه بررسی رودررو مسائل شرکت های دانش بنیان با مدیرعامل شرکت دانش بنیان همکاران صنعت شمس به منظور ارائه طرح فرشتگان کسب و کار کارآفرینی دیدار و نیازهای این مجموعه به منظور اجرای هر چه بهتر طرح را شناسایی کرد.

دکتر فاطمی در ادامه دیداری با مدیرعامل شرکت زیست فناوران بافت همانندساز مانا داشت و ضمن بررسی مسائل و نیازهای این مجموعه از جمله نیاز به تسهیلات، تصمیمات لازم را اخذ کرد.

وی همچنین در جلسه ای مشترک با مدیرعامل مجموعه پویا نمایی نویان ایساتیس، مسائل و مطالبات این مجموعه نظیر تامین فضای خانه خلاق را احصاء و جهت پیگیری مسائل مربوطه قول مساعد داد.

استاندار یزد در آخرین نشست روز شنبه خود، با مدیرعامل شتاب دهنده پیشگامان کویر یزد و روسای مرکز توانمندسازی این مجموعه دیدار و در جریان فعالیت های مرکز توانمندسازی و مطالبات آن ها قرار گرفت.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا