آموزش عالیدسته‌بندی نشدهشرکت های خلاقکارخانه های نوآوری

اعلام فراخوان شرکت در کارگاه آموزشی آشنایی با شرکت‌های خلاق و نوآور

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز فراخوان ثبت نام در کارگاه آموزشی شرکت های خلاق و نوآور در این دانشگاه خبر داد.


به گزارش بازارکار،به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی،دکتر علی صدر با اعلام این خبر افزود: به منظور آشنایی با نحوه شکل‌گیری، ارزیابی، مسائل حقوقی و امتیازات قانونی شرکت‌های خلاق و نوآور و افزایش سطح آگاهی ذی‌نفعان، با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کارگاه آموزشی تحت عنوان آشنایی با شرکت های خلاق و فرآیندهای تأسیس و ارزیابی ۳۰ شهریورماه سالجاری در دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می شود.
دکتر صدر افزود: تمامی دست اندرکاران حوزه پژوهش و فناوری اعم از همکاران واحدهای استانی، مراکز آموزش علمی کاربردی فعال، مراکز رشد و نوآوری استان ها، مدرسان و خصوصاً هسته‌های فناور و شرکت‌های دانشگاهی می توانند از طریق نشانی https://uastartup.uast.ac.ir/fa/form/691/khalagh در این کارگاه آموزشی شرکت کنند.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی ابراز امیدواری کرد با برگزاری این دوره آموزشی ، زمینه آشنایی با مباحث تخصصی حوزه شرکت های نوآور و صنایع خلاق و نقش آفرینی بیشتر فعالان زیست بوم فناوری و نوآوری دانشگاه در عرصه اقتصاد صنایع خلاق کشور و بسترسازی برای تحقق عملی شعار سال فراهم شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا