خراسان رضویخراسان رضوی- سردبیر

با بهره‌گیری از استخدام‌های جدید ماده ۲۸ هیچ کلاس درسی در سبزوار بدون معلم نمی‌ماند

مدیر آموزش و پرورش سبزوار گفت: علیرغم کمبود نیروی انسانی آموزشی، با برنامه‌ریزی صورت گرفته در سال تحصیلی جدید، هیچ کلاس درس این شهرستان بدون معلم نخواهد ماند.

سیدولی‌الله حسینی در آیین نواختن زنگ بازگشایی مدارس سبزوار در دبیرستان شاهد فاضله این شهر، اظهار داشت: ۴۸۰ کلاس درس شهرستان با کمبود معلم مواجه است اما در فصل تابستان اقدامات لازم برای تامین معلم انجام شده است.

وی افزود: با ساماندهی نیروهای ورودی‌ دانشگاه فرهنگیان، بهره‌گیری از استخدام‌های جدید ماده ۲۸، حق‌التدریس شاغلان و نقل و انتقال فرهنگیان، مشکل کمبود معلم در شهرستان سبزوار برطرف شده است.

مدیر آموزش و پرورش سبزوار گفت: سال تحصیلی جدید و فصل رویش جوانه های مهر با شعار “حرکت جهادی، تربیت تمام‌ساحتی و عدالت آموزشی” آغاز شده است.

هیچ کلاس درسی در سبزوار بدون معلم نمی‌ماند

حسینی با گرامیداشت و تبریک هفته دفاع مقدس افزود: امنیت، عزت و اقتدار امروز جمهوری اسلامی، مرهون رشادت، ایثار و ازخودگذشتگی شهدا و رزمندگان سرافراز است که در این مسیر آموزش و پرورش نیز شهدای معلمان و دانش آموز بسیاری را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

وی اظهار داشت: همزمان با فصل بازگشایی مدارس و سال تحصیلی جدید با همکاری همه نهادهای اداری شهرستان، تمامی امکانات لازم برای تعلیم و تربیت دانش آموزان شهرستان فراهم شده تا خانواده ها با آرامش فرزندان خود را برای تحصیل علم و دانش راهی مدارس کنند.

مدیر آموزش و پرورش سبزوار گفت: دانش آموزان به عنوان آینده سازان نظام مقدس جمهوری اسلامی با پیمودن مسیر دانایی و توانایی و پیمودن مرزهای علم و دانش، آینده ای روشن برای کشور اسلامی به ارمغان خواهند آورد.

حدود ۵۵ هزار دانش‌آموز در ۲۸۹ مدرسه شهرستان سبزوار تحصیل می کنند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا