دسته‌بندی نشدهزنجانزنجان- سردبیرکسب و کارهای نوپانوآوری و کارآفرینی

نام‌گذاری دومین «میدان کارآفرینی» استان زنجان

سرپرست مدیریت کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان گفت: در راستای ترویج و تبلیغ فرهنگ کارآفرینی، یکی دیگر از از میادین استان زنجان واقع در هیدج، یکی از شهرهای شهرستان ابهر به نام میدان کارآفرینی نام‌گذاری شد.


به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا،اسماعیل آقاجانلو در، اظهار کرد: هیدج، زادگاه حکیم هیدجی فیلسوف و شاعر بزرگ استان، یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان کفش در استان و کشور است (یکی از سه قطب تولید کفش در ایران) که البته در زمینه تولید کفش بچه گانه مقام اول را در کشور داشته و دارد.
وی افزود: شهرک صنعتی هیدج نیز دارای شرکت‌هایی تولیدی در زمینه بسته‌بندی و بوجاری حبوبات و غلات و خوراک دام – تولید لوله – سیم و کابل – صنایع چوب دستمال کاغذی و … است؛ لذا به جهت صنعتی بودن این شهر کوچک و روی آوردن بیشتر جوانان شهر به کارآفرینی، دومین میدان کارآفرینی در این محل نام‌گذاری شده است.
سرپرست مدیریت کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان، خاطرنشان کرد: نام‌گذاری این میدان نمادی از موفقیت کارآفرینان شهر هیدج بوده و هدف از آن توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی برای جوانان است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا