خوزستانخوزستان- سردبیردسته‌بندی نشده

ایجاد ۸۰۰ فرصت شغلی طی امسال از سوی کمیته امداد شوشتر هدفگذاری شده است

اهواز - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شوشتر با تاکید بر ضرورت کار آفرینی برای افراد زیر پوشش این نهاد گفت: در این راستا ایجاد ۸۰۰ فرصت شغلی طی امسال برای افراد نیازمند این شهرستان هدفگذاری شده است.

رییس کمیته امداد شوشتر:
ایجاد ۸۰۰ فرصت شغلی طی امسال از سوی کمیته امداد شوشتر هدفگذاری شده است
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شوشتر با تاکید بر ضرورت کار آفرینی برای افراد زیر پوشش این نهاد گفت: در این راستا ایجاد ۸۰۰ فرصت شغلی طی امسال برای افراد نیازمند این شهرستان هدفگذاری شده است.
علی طیبی  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:برای ایجاد این فرصت های شغلی حدود ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است .
وی افزود : همه افراد نیازمند متقاضی ایجاد شغل حتی اگر تحت پوشش کمیته امداد هم نباشند می توانند برای دریافت این تسهیلات به معاونت توانمند سازی این اداره مراجعه کنند.
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شوشتر ادامه داد: این تسهیلات تنها به سرپرست های خانوار پرداخت می شود و از جمله شرایط پرداخت آن این است که فرد متقاضی فاقد شغل و بیمه تامین اجتماعی باشد.
وی گفت : سقف پرداخت این تسهیلات یک میلیارد ریال با کارمزد چهار درصد است ضمن اینکه ایجاد شغل با نظارت این نهاد از دیگر شرایط پرداخت تسهیلات اشتغال است.
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شوشتر افزود : فرزندان متاهل خانوارهای زیر پوشش بدون قطع مستمری خانواده نیز می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.
وی در پایان گفت: شر کت ها و کارفرمایان می توانند با استخدام افراد تحت حمایت این نهاد به ازای هر نفر یک میلیارد ریال تسهیلات دریافت نموده یا از بسته دوم یعنی پرداخت حق بیمه افراد تحت حمایت از کمیته امداد بهره مند شوند.
حدود سه هزار و ۳۰۰ خانوار در شهرستان شوشتر زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا