پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

اطلاعيه اعلام فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي پذيرش دوره‌ كارداني فني و دوره كارداني حرفه‌اي «ناپيوسته» نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي ـ‌كاربردي مهرماه سال 1401

پذيرفته‌شدگان نهايي كدرشته‌ محل‌هاي دوره‌ کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌اي نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي ‌كاربردي مهرماه سال 1401 به موارد زير توجه نمایند:

پذيرفته‌شدگان نهايي كدرشته‌ محل‌هاي دوره‌ کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌اي نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي ‌كاربردي مهرماه سال 1401 به موارد زير توجه نمایند:

الف) براساس ضوابط مربوط به گزينش متمركز هر يك از رشته‌هاي تحصيلي گروه‌هاي آموزشي دوره‌هاي مذکور از بين متقاضیانی كه حدنصاب لازم را احراز كرده‌اند، براساس اولويت كدرشته محل‌هاي انتخابي و ظرفيت‌هاي تخصيص داده شده به هر سهميه، گزينش انجام و اسامي پذيرفته‌شدگان در هر كدرشته محل استخراج شده است.

به گزارش بازارکار، پذيرفته‌شدگان لازم است برای اطلاع از تاریخ دقیق ثبت‌نام و انتخاب واحد از روز شنبه مورخ 1401/07/09 به سامانه جامع آموزشی هم‌آوا دانشگاه به نشانی http://edu.uast.ac.ir مراجعه و در روزهای تعیین شده با در دست داشتن مدارك مندرج در بند “ب” و با توجه به نشاني تعيين شده در جدول شماره (5) دفترچه راهنماي پذيرش و اصلاحیه مربوط، به مرکز محل قبولی خود مراجعه نمايند.

ب – مدارك‌ لازم‌ براي‌ ثبت‌ نام‌ از پذيرفته‌شدگان:

1– با توجه به اعلام مرکز سنجش و پايش کيفيت آموزشي وزارت آموزش و پرورش، امکان ارائه کارنامه و سوابق فارغ­التحصیلی برای پذیرفته‌شدگان بصورت الکترونیکی در سامانه «تأییدیه تحصیلی» به آدرس https://emt.medu.ir فراهم می باشد. لذا همه پذیرفته شدگان می بایست براساس مراحل اجرایی ذیل اقدام لازم را بعمل آورند:

1-1- پذيرفته‌شدگان با مراجعه به سامانه مذکور و مشخص نمودن نظام آموزشي، با انتخاب گزينه «سوابق فارغ‌التحصيلي»، ارسال کارنامه فارغ‌التحصيلي و گواهي محل هاي تحصيل دوره دوم متوسطه، به دانشگاه محل پذيرش خود را درخواست نمايند، که پس از کامل شدن فرآيند درخواست، کد پيگيري در اختيار ايشان قرار خواهد گرفت و با ارائه اين کد به دانشگاه محل پذيرش، مدارک درخواست شده، از سامانه kemt.medu.ir توسط دانشگاه مذکور قابل دريافت مي باشد.

الف- براي فارغ التحصيلان شهريور سال 1395 و بعد از آن، نيازي به مراجعه حضوري به مدارس و مناطق آموزش و پرورش محل تحصيل خود نمي‌باشد.

ب- فارغ التحصيلان خرداد سال 1395 و قبل از آن، با کد پيگيري صادر شده از سامانه فوق، به همراه مدارک تحصيلي که توسط سازمان سنجش آموزش کشور براي ثبت نام در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي اعلام مي‌شود به ادارات آموزش و پرورش محل فارغ التحصيل خود مراجعه، تا مسئول سنجش آموزش و پرورش منطقه پس از بررسي و تأييد، مدارک تحصيلي را اسکن و در سامانه بارگذاري نمايند.

2-1- دانشگاه محل پذيرش، ترتيبي اتخاذ خواهند نمود که براساس مدارک ارسالي به شيوه الکترونيکي، شرايط ثبت­نام پذيرفته‌شدگان را فراهم نمايند.

3-1- علاوه بر موارد فوق، اخذ تأييديه تحصيلي (از طريق آدرس‌هاي الکترونيکي https://kemt.medu.ir براي استعلام گيرندگان و https://emt.medu.ir براي متقاضيان) و اصل مدرک ديپلم از همه پذيرفته شدگان، توسط دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي ضروري مي­باشد.

2- عكس پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري به تعدادی که دانشگاه تعیین نماید.

3- اصل شناسنامه.

4- اصل كارت ملي.

5- اصل گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام يك برگ تصوير آن.

6- اصل کاربرگ 102 (فرم تایید معدل) برای دانش ‌آموختگانی كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است.

7- اصل کاربرگ 101 (گواهی اشتغال به كار) با امضا و مهر بالاترين مقام مسئول، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار و برای شاغلین نیروهای مسلح ارایه حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار از یگان مربوط برای پذیرفته‌شدگان در کدرشته محل‌هایی که مطابق ضوابط مندرج در دفترچه منحصراً پذیرش از شاغلین صورت پذیرفته است.

8- مدركي كه وضعيت نظام وظيفه برادران را با توجه به بند 2-3 مقررات وظيفه عمومي مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش دوره‌های مذكور مشخص نمايد.

ج) تغییرات مربوط به دفترچه راهنمای ثبت‌نام:

با توجه به اعلام دانشگاه جامع علمی کاربردی تمامی کدرشته محل‌های مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت ورزشی فرهنگی پرسپوليس (کد مرکز 64018) از مرحله گزينش نهايي حذف شده است. بدیهی است در رشته محل‌های این مرکز هیچ فردی به عنوان قبول معرفی نخواهد شد.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا