آموزش و مهارتهرمزگانهرمزگان- سردبیر

بررسی مسائل و مشکلات صندوق خرد زنان روستایی در نشست مدیرعاملین صندوق با سرپرست فرمانداری شهرستان بستک

بررسی مسائل و مشکلات صندوق خرد زنان روستایی در نشست مدیرعاملین صندوق با سرپرست فرمانداری شهرستان بستک

به گزارش بازار کار ،جلسه بررسی مسائل و مشکلات صندوق خرد زنان روستایی با حضور دکتر بستان سرپرست فرمانداری شهرستان بستک،صادقی معاون نهاد مردمی رسالت استان هرمزگان، رحمانی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان،شیدایی کارشناس دفتر امور اقتصادی فرمانداری،راهنورد رهیار نهاد مردمی رسالت و مدیرعاملین صندوق خرد زنان روستایی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

🔹سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در این جلسه اظهار داشت:با توجه به نقش و اهمیت صندوق‌های خرد زنان روستایی در توانمندسازی زنان روستایی و ارتقاء سطح درآمد خانوارهای روستایی ، لازم است برای رفع موانع و مشکلات این صندوق‌ها نهایت تلاش و حمایت به عمل آید.

🔹دکتر بستان در ادامه به تسهیلات تبصره ۱۸ اشاره و با بیان اینکه این تسهیلات برنامه ریزی برای ایجاد اشتغال را دنبال می کند از مدیران ادارات جهاد کشاورزی،صمت،میراث فرهنگی،تعاون،کار و رفاه اجتماعی خواست افراد متقاضی تسهیلات را شناسایی و با آگاهی و اطلاع رسانی جدی، مردم را در جریان این تسهیلات قرار دهند.

🔹نماینده عالی دولت در شهرستان بستک همچنین ضمن تشکر از حضور معاون نهاد مردمی رسالت استان در این جلسه، خواستار استفاده از ظرفیت نهاد مردمی رسالت در خصوص تأمین تسهیلات برای ایجاد اشتغال و کار آفرینی اعضای صندوق شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا