کردستانکردستان- سردبیر

مشکلات واحدهای تولیدی کردستان با رعایت حقوق طرفین برطرف شود

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کردستان با اشاره به شعار سال گفت: در راستای اشتغالزایی باید مشکلات واحدهای تولیدی استان با رعایت حق و حقوق طرفین برطرف شود.

به گزارش بازار کار، بختیار خلیقی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کردستان، گفت: بی شک کار تولیدی برای همه ما حائز اهمیت است و از سرمایه گذارانی که اهل کار و تولید باشند با تمام توان حمایت می کنیم.

وی افزود: با توجه به شرایط اقتصادی و اشتغال استان همه ما در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تلاش می کنیم، اشتغال و تولید موجود را حفظ کنیم.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کردستان با اشاره به این مطلب که رفع مشکلات واحدهای تولیدی در استان یکی از اولویت های کاری برگزاری این جلسات است، بیان کرد: در این کارگروه در مورد روند فعالیت واحدهای تولیدی تعین تکلیف و مصوبه نهایی صادر می شود.

خلیقی در ادامه سخنان خود به بررسی مشکلات کارخانه لاستیک بارز پرداخت و یادآور شد: متاسفانه کارخانه بارز در زمینه تسهیلات ارزی دچار مشکل شده است.

وی ادامه داد: لاستیک بارز 92 میلیون یورو از محل تسهیلات صندوق توسعه ملی تسهیلات دریافت کرده ولی متاسفانه در سال 97 خارج از ید واحد تولیدی بوده و به دلیل ممنوعیت واردات لاستیک به کشور و به همین دلیل توانایی بازپرداخت را نداشته است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: با دستور استاندار کردستان مصوبه به این جلسه کارگروه ارائه شده تا مشکلات این واحد صنعتی به کارگروه ملی انعکاس، تا در اسرع وقت بررسی و حل شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا