آموزش و مهارتزنجانزنجان- سردبیر

جوانان محلات کم برخوردار زنجان کسب و کارهای نوین آموزش می‌بینند

 مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: فراخوان ثبت نام نوجوانان و جوانان با استعداد جهت آموزش کسب و کارهای نوین در راستای توانمندسازی و تحول اجتماع محور ۲۰۲۰ محله کم برخوردار در این استان نیز آغاز شده است و در این راستا علاقه‌مندان می‌توانند نسبت ثبت نام خود اقدام کنند.

محمدرضا انصاری در گفت‌وگو با پایگاه خبری بازار کار، افزود: در راستای طرح توانمندسازی و تحول ۲۰۲۰ محله کم برخوردار در سطح کشور، فراخوان ثبت نام از نوجوانان و جوانان با استعداد در محلات هدف (سنین ۱۳ تا ۲۳ سال) به صورت رایگان و به منظور آموزش کسب و کارهای نوین انجام می‌شود.

وی هدف از انجام این کار را آشنایی با مفاهیم کسب و کار و کار آفرینی، آشنایی با مفاهیم مالی و اقتصادی، افزایش خلاقیت و تقویت مهارتهای ارتباطی ذکر کرد.

این مسوول آشنایی با تکنیک های مدیریت زمان، افزایش توانایی برنامه ریزی شخصی و هدف گذاری، یادگیری تکنیک های حل مساله و افزایش مهارت های کار گروهی را از دیگر اهداف این طرح ذکر کرد.

انصاری  افزود: این طرح استعداد سنجی و توان افزایی راهبران کارآفرین آینده ویژه نوجوانان و جوانان رده سنی ۱۳ تا ۲۳ ساله  را در بر می گیرد.

وی خاطر نشان کرد: علاقه‌مندان می توانند از طریق سامانه توت( TOTAPP.IR ) تا تاریخ  ۱۸ مهر جاری نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا