آموزش عالیآموزش های مهارتی و تخصصیآموزش و مهارتپیشنهاد سردبیرلرستانلرستان- سردبیر

افزایش کیفیت آموزشی در اثرگذاری مهارت دانشجویان تاثیر بسزایی دارد

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان گفت: افزایش کیفیت آموزشی در اثرگذاری مهارت دانشجویان تاثیر بسزایی دارد.

دکتر محمدرضا جعفری در گفت‌وگو با بازار کار لرستان، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های تحولی دانشگاه جامع علمی کاربردی تربیت نیروی ماهر مورد نیاز بازار کار است.

وی افزود: براین اساس افزایش کیفیت آموزشی یکی از مقوله‌هایی است که در اثرگذاری مهارت دانشجویان تاثیر بسزایی دارد و در این راستا دوره‌های تئوری و عملی به صورت کامل برگزار خواهد شد.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان با تاکید براینکه دروس عملی به طور کامل در تمام ساعات در این دانشگاه برگزار خواهد شد، عنوان کرد: در مراکزی که امکانات و تجهیزات کارگاهی وجود ندارد و مراکزی که امکانات لازم را دارند در راستای برون‌سپاری، تفاهم‌نامه‌هایی برای استفاده از تجهیزات با دستگاه‌های اجرایی بسته خواهد شد.

جعفری بیان کرد: اهتمام ویژه‌ای برای برگزاری کلاس‌های عملی در دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان داریم.

وی گفت: چنانچه در مراکزی کارگاه به روزی نداشته باشیم از ظرفیت واحد استانی استفاده خواهد شد.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان در ادامه گفت: قصد داریم در این دانشگاه بانک اطلاعاتی دانشجویان کارآفرین استان را ایجاد کنیم.

جعفری تصریح کرد: براساس گزارش میدانی درصد قابل توجهی از دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان جذب بازار کار می‌شوند.

وی  ادامه داد: واحدهای صنعتی در جوار دانشگاه‌های لرستان عمدتا نیروهای تکنسین خود را از مراکز جامع علمی کاربردی جذب می‌کنند.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان بیان کرد: واحدهای تولیدی یخچالسازی، آریاگچ، شیشه، مراکز ناجا و نزاجا از ظرفیت دانشگاه جامع علمی کاربردی برای توانمندسازی پرسنل خود متناسب با نیازهایی که دارند استفاده می‌کنند.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا