آموزش و مهارتاقتصادی و بازار سرمایهدسته‌بندی نشدهلرستانلرستان- سردبیرنوآوری و کارآفرینی

رئیس اتاق بازرگانی لرستان خبر داد: اجرای طرح پویش کارآفرینی در دانشگاه آزاد خرم‌آباد

رئیس اتاق بازرگانی لرستان گفت: طرح پویش کارآفرینی با هدف آموزش و کار حین تحصیل دانشجویان دانشگاه آزاد خرم‌آباد در بنگاه‌های تولیدی استان اجرا می‌شود.


به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا،حسین سلاحورزی اظهار کرد: طرح پویش کارآفرینی با هدف آموزش و کار حین تحصیل دانشجویان دانشگاه آزاد و فعالیت بعد از فارغ‌التحصیل شدن آن‌ها در بنگاه‌های تولیدی اجرا می‌شود.
وی تصریح کرد: این طرح با هدف آموزش عملی و کار حین تحصیل دانشجویان دانشگاه آزاد و فعالیت آن‌ها بعد از فارغ‌التحصیل شدن در بنگاه‌های تولیدی بر اساس تفاهم‌نامه‌ای بین اتاق بازرگانی، استانداری، اداره کار، تأمین اجتماعی، فنی و حرفه‌ای و صمت استان با دانشگاه آزاد اجرا می‌شود.
رئیس اتاق بازرگانی لرستان خاطرنشان کرد: دانشجویانی که در واحدهای اقتصادی، خدماتی و تولیدی به‌عنوان کارآموز خدمت می‌کنند از موضوعات مربوط به قانون کار و تأمین اجتماعی معاف خواهند بود.
سلاحورزی اضافه کرد: پس از پایان دوره تحصیل و اخذ مدرک تحصیلی، گواهینامه‌ای که مورد تایید اداره کار، تأمین اجتماعی، فنی و حرفه‌ای، معاون اقتصادی استانداری و اتاق بازرگانی در استان است به دانشجویان فارغ‌التحصیل اعطا و این فرد به‌عنوان کارآفرین معرفی می‌شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا