پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

دانشکده علوم انسانی و استخر ذخیره آب دانشگاه بیرجند به بهره‌برداری رسید

دانشکده علوم انسانی و استخر ذخیره آب دانشگاه بیرجند با حضور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ظهر امروز (دوشنبه) به بهره‌برداری رسید.

دانشکده علوم انسانی و استخر ذخیره آب دانشگاه بیرجند با حضور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ظهر امروز (دوشنبه) به بهره‌برداری رسید.

به گزارش بازارکار به نقل از دانشگاه بیرجند، استخر ذخیره آب پردیس شوکت‌آباد دانشگاه بیرجند با حضور دکتر علی خطیبی معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در دانشگاه بیرجند، به بهره‌برداری رسید.

این استخر ذخیره آب با هزینه 500 میلیون تومان از محل درآمدهای اختصاصی و ردیف‌های ابلاغی وزارت علوم با ظرفیت هزار مترمکعب افتتاح شد. پروژه استخر ذخیره آب از سال 1399 آغاز و در سال 1401 به بهره‌برداری رسید. استخر ذخیره آب دانشگاه به منظور جمع آوری آب‌های سطحی و آب تصفیه فاضلاب خاکستری و همچنین استفاده از چاه آب افتتاح شد.

دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه بیرجند نیز از پروژه‌های ملی است که از محل اعتبارات ملی و همچنین درآمدهای اختصصاصی دانشگاه بیرجند امروز با حضور دکتر خطیبی به بهره برداری رسید.

ساخت این پروژه با زیربنای 6520 مترمربع از سال 1388 آغاز و در سال 1401 به پایان رسید. برای پروژه ساختمان و تجهیز دانشکده ادبیات و علوم انسانی 32 میلیارد تومان هزینه شده است.

همچنین معاون وزیر علوم و هیئت همراه با همراهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی و رئیس دانشگاه بیرجند از پروژه‌های در حال اجرای خوابگاه دانشجویی، سالن ورزشی خواهران، نیروگاه خورشیدی، آزمایشگاه مرجع، ساختمان بسیج اساتید و آمفی تئاتر دانشکده مهندسی دانشگاه بیرجند نیز بازدید کرد و در جریان روند اجرایی این پروژه‌ها قرار گرفت.

در ادامه دکتر خطیبی از پروژه سردرب و تکمیل حصار ضلع شمالی و زمین چمن پردیس دانشگاه بیرجند نیز بازدید کرد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا