اجتماعیزنجانزنجان- سردبیر

۵۵ دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی در زنجان فعال است

معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زنجان با اشاره به فعالیت ۵۵ دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی در این استان گفت: وجود این دفاتر فعال می‌تواند رونق گردشگری را در همه شهرستان‌های این استان ایجاد کند.

علی اکبر شرفی در گفت‌وگو با پایگاه خبری بازار کار، افزود: دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی حلقه رابط بین سایر تاسیسات گردشگری همچون مراکز اقامتی و پذیرایی هستند.

وی اضافه کرد: با توجه به وجود ظرفیت‌های ویژه گردشگری در شهرستان زنجان، دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی می‌توانند تورهای داخلی و ورودی از دیگر شهرها را به این شهرستان فعال کنند.

این مسوول با اشاره به راه‌اندازی یک دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی در زنجان ادامه داد: هزینه تجهیز و راه‌اندازی این دفتر ۲۰۰ میلیون تومان بود و با توجه به وجود ظرفیت‌های ویژه گردشگری در شهرستان زنجان، دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی می‌توانند تورهای داخلی و ورودی از دیگر شهرها را به این شهرستان فعال کنند.

وی خاطر نشان کرد: با افتتاح این یک دفتر، برای پنج نفر اشتغال ایجاد شد که در این راستا استان زنجان با داشتن آثار تاریخی متعدد و مناطق طبیعی بکر و بی‌نظیر از ظرفیت بالایی برای جذب گردشگر برخوردار بوده و تقویت و ایجاد زیرساخت‌های گردشگری مناسب می‌تواند در روند رشد و شکوفایی صنعت گردشگری استان نقش بسزایی داشته باشد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا