اخبار استخدامپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

در هفته فراجا، خدمات بیشتری به مردم در حوزه صدور گواهینامه، ترخیص، شماره گذاری و اجرائیات پلیس راهور ارائه می شود

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در هفته فراجا، خدمات بیشتری به مردم در حوزه صدور گواهینامه، ترخیص، شماره گذاری و اجرائیات پلیس راهور ارائه خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در هفته فراجا، خدمات بیشتری به مردم در حوزه صدور گواهینامه، ترخیص، شماره گذاری و اجرائیات پلیس راهور ارائه خواهد شد.

سردار رهام بخش حبیبی گفت: امسال هفته فراجا با شعار “پلیس خادم مردم، مردم حامی پلیس” از روز چهارشنبه ۱۳ مهر همزمان با سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) آغاز و تا روز سه شنبه ۱۹ مهر ادامه خواهد داشت.

او گفت: برنامه‌های هفته فراجا در استان فارس با چندین برنامه معنوی از جمله غبارروبی حرمین مطهر در شهیر شیراز، دیدار با نماینده ولی فقیه و علما، غبارروبی قبور مطهر شهدا و دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و جانبازان آغاز خواهد شد.

سردار حبیبی گفت: در طول هفته فراجا برنامه‌های متعددی همانند اجرای طرح‌های مبارزه با مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر، طرح‌های مردم یاری در برخی مناطق محروم و ارائه خدمات درمانی به شهروندان پیش بینی شده است.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در روز پایانی هفته فراجا نیز ملاقات مردمی با شهروندان و رسیدگی به مشکلات آنان و همچنین اجرای برنامه‌های فرهنگی برای دانش آموزان و دانشجویان در نظر گرفته شده است.

او در خصوص شعار هفته فراجا گفت: پایه و اساس ماموریت پلیس، ارتباط مستمر و نزدیک با مردم است و تحقق شعار هفته فراجا با عنوان “پلیس خادم مردم، مردم حامی پلیس”، با توسعه تعامل و مشارکت مردم با پلیس امکان پذیر است.

سردار حبیبی گفت: خدمتگزاری پلیس به‌عنوان نوک پیکان و خط مقدم مواجهه با مشکلات و آحاد مردم، بر کسی پوشیده نیست و این خدمت بی‌منت تا پای جان و در راستای حفظ ارزش‌ها، آرمان‌ها و امنیت عمومی ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در هفته فراجا، خدمات مضاعف به مردم در حوزه صدور گواهینامه، ترخیص، شماره گذاری و اجرائیات پلیس راهور تا ساعت ۱۶ خواهد بود و همچنین روزانه نسبت به ثبت نام از افراد علاقه‌مند در مقطع درجه داری در اداره گزینش و استخدام پلیس اقدام خواهد شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا