آموزش و مهارتیزدیزد- سردبیر

۱۲۰۰ میلیارد ریال طرح‌ عمرانی و زیرساختی در شهرک‌های صنعتی یزد اجرا شد

معاون فنی شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد از اجرای قریب به ۱۲۰۰ میلیارد ریال طرح عمرانی و زیرساختی در شهرک‌های صنعتی استان در نیمه نخست امسال خبر داد.

طیبه سلیمی با اشاره به اقدمات صورت گرفته در حوزه زیرساختی و عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان گفت: در ۶ ماهه اول امسال حدود هزار و ۱۸۰ میلیارد ریال از منابع داخلی شرکت در برای ایجاد زیرساخت هاو طرح‌های عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان هزینه شده که بیشتر طرح‌ها در بخش شبکه برق، راهسازی و مخزن زمینی بوده است.

وی افزود: صرف بیشترین اعتبار به ترتیب در شهرک‌های صنعتی فولاد، یزدمهر، میبد۲، صدوق و منطقه ویژه اقتصادی یزد بوده که بنا به اولویت برنامه‌های در حال اجرا و طراح‌های نیمه تمام، برای هر کدام از شهرک‌ها اعتبار تخصیص داده شده است.

سلیمی با بیان اینکه هزینه کرد امسال نسبت به شش ماهه اول سال گذشته، رشدی معادل ۱۰ درصد داشته است، تصریح کرد: اولویت برنامه‌های معاونت فنی شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد، تکمیل زیر ساخت‌های ضروری است و بر اساس پایش توسعه شهرک ها، تقاضاهای موجود و برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت شرکت، این اولویت‌ها مشخص می‌شود.

معاون فنی شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد با اشاره به ضرورت ایجاد تصفیه خانه صنعتی در شهرک‌ها و نواحی ادامه داد: بزرگترین طرح پیش رو معاونت فنی، ساخت مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی یزد است که با جذب ۵۰ میلیارد ریال تاکنون، بخشی از تجهیزات آن خریداری شده و در مرحله ارزیابی پیمانکاران قرار دارد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا