دسته‌بندی نشدهکردستانکردستان- سردبیر

نمایشگاه صنایع دستی دستاوردهای معلولین در سنندج افتتاح شد

روز شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ نمایشگاه صنایع دستی دستاوردهای معلولین C.B.R ( توانبخشی مبتنی بر جامعه ) در سنندج افتتاح شد .

نمایشگاه صنایع دستی دستاوردهای معلولین در سنندج افتتاح شد
روز شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ نمایشگاه صنایع دستی دستاوردهای معلولین C.B.R ( توانبخشی مبتنی بر جامعه ) در سنندج افتتاح شد .
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کردستان ، نمایشگاه صنایع دستی دستاوردهای معلولین با حضور سرپرست بهزیستی استان کردستان و جمعی از مسئولین نهادهای دولتی و مردمی در محل خانه کُرد سنندج افتتاح گردید .
در ابتدای مراسم افتتاحیه حسین رسولی ؛ سرپرست بهزیستی استان کردستان اظهار کرد : هدف از برپایی این نمایشگاه ، نشان دادن ظرفیت ها و استعدادهای افراد دارای معلولیتی است که ساکن مناطق روستایی ، حاشیه نشین و محروم هستند و نسبت به سایرین از خدمات رفاهی و آموزشی کمتری بهره مند میباشند .
وی همچنین گفت : ارائه و توسعه خدمات با هدف برابرسازی فرصت ها و عدالت محوری از برنامه های سازمان بهزیستی است تا این افراد بتوانند با همراهی همه نهادهای دولتی و مردمی در عرصه های مختلف فرهنگی ، اجتماعی بدرخشند .
نمایشگاه صنایع دستی دستاوردهای معلولین در سنندج افتتاح شد .
صادق حسین زاده به نمایندگی از انجمن های معلولین استان گفت : برپایی این نمایشگاه ، به منصه ظهور رساندن توانمندی افراد دارای معلولیت به ویژه در مناطق محروم در حوزه های اشتغال ، معیشت و کارآفرینی است و جهت پیشبرد این امر قطعاً همراهی و همکاری دستگاه های مرتبط نیاز است تا دستاوردهای معلولین در سطوح مختلف جامعه مطرح شده و بتوانند در کل جامعه حضور فعال داشته باشند .
گفتنی است این نمایشگاه ۱۶ لغایت ۲۲ اردیبهشت ماه ، صبح ها از ساعت ۱۳۱۰ و عصرها از ساعت ۲۰۱۵ در محل عمارت آصف ( خانه کُرد ) سنندج واقع در خیابان امام خمینی (ره) دایر میباشد .
منبع : روابط عمومی بهزیستی استان کردستان

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا