دسته‌بندی نشدهکرمانشاهکرمانشاه- سردبیر

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: کارآفرینان پیشران تحقق شعار سال هستند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: کارآفرینان نقش پیشران تحقق شعار سال جدید مبنی بر "تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین" را برعهده دارند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: کارآفرینان پیشران تحقق شعار سال هستند
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: کارآفرینان نقش پیشران تحقق شعار سال جدید مبنی بر “تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین” را برعهده دارند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه، مختار احمدی در دیدار رئیس و اعضای هیات مدیره کانون کارآفرینی استان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در تعیین شعار سال بر مطالبه تولید دانش‌بنیان تاکید داشته تا از طریق آن اشتغال پایدار فراهم شود، اظهار کرد: کارآفرینان با به کارگیری دانشی که منجر به اشتغال و تولید شود نقش پیشران تحقق شعار سال جدید مبنی بر “تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین” را برعهده دارند.
احمدی با بیان اینکه تولید دانش‌بنیان ماندگارتر و پایدارتر است و منجر به ایجاد فرصت های شغلی پایدار و تولیدات دارای ارزش‌افزوده بیشتری می شود، افزود: لازمه تحقق شعار این است که کارآفرینان استان با نهاد‌های علمی و دانش‌بنیان و حتی دستگاه‌های اجرایی تعامل و هم‌افزایی بیشتری داشته باشند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزود: انتظار داریم کانون کارآفرینی استان با همکاری اساتید دانشگاهی و کارآفرینان برتر و موفق با تشکیل اتاق فکر مشاوره و اخذ تصمیمات عملی در حوزه کارآفرینی و هدایت تصمیمات با تاکید بر ظرفیت های بالقوه به سرمایه گذاران و ایده پردازان استان و در راستای شعار سال به ایجاد اشتغال پایدار و رونق اقتصادی کمک نماید.
سجاد سنجابی رئیس کانون کارآفرینی استان کرمانشاه در این دیدار یکی از اهداف صریح کانون کارآفرینی در استان را حمایت از شرکت های دانش بنیان استان عنوان و تصریح کرد: در راستای تحقق شعار سال« تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرینی» تبیین شده توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و همچنین افزایش سهم شرکت های دانش بنیان از اقتصاد استان، کانون کارآفرینان به طور جد حمایت از شرکت های دانش بینان را در اولویت کاری خود در سال 1401 قرار داده است

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا