اصفهاناصفهان- سردبیردسته‌بندی نشده

رشد ۱۲ درصدی اشتغال در اردستان

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در چهار سال گذشته اشتغال شهرستان ۱۲ درصد رشد داشته و امروز در اردستان مشکل بیکاری وجود ندارد.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در چهار سال گذشته اشتغال شهرستان ۱۲ درصد رشد داشته و امروز در اردستان مشکل بیکاری وجود ندارد.
حجت‌الاسلام سید صادق طباطبایی‌نژاد، در مراسم تکریم و معارفه فرماندار اردستان، اظهار کرد: یکی از مشخصات مسئولان جمهوری اسلامی باید مردمی بودن باشد، زیرا مسئولیت در نظام اسلامی به معنای ارباب و رعیتی نیست.
وی با بیان اینکه مسئولیت وظیفه سختی است که همه کسانی که در راس آن قرار می‌گیرند مورد امتحان هستند، افزود:  مشاهده می‌شود رفتار برخی از مسئولان جنبه تشریفاتی و غرب‌گرایی دارد. یکی از اشکالاتی که بر برخی مسئولان کشور وارد می‌شود تجمل‌گرایی و اشرافی‌گری است که گاهی مواقع در شان جایگاه انقلاب اسلامی نیست.
به گزارش ایسنا، نماینده مردم اردستان در مجلس، تصریح کرد: در گذشته یکی از اولویت‌های مهم شهرستان موضوع اشتغال بوده است که خوشبختانه با تلاش‌های چهار سال گذشته اشتغال شهرستان ۱۲ درصد رشد داشته و امروز در اردستان مشکل بیکاری وجود ندارد و حتی برخی از واحدهای صنعتی با کمبود نیروی انسانی مواجه هستند.
طباطبایی نژاد با بیان اینکه باید همچنان چراغ ایجاد اشتغال در اردستان روشن نگه داشته شود، گفت: مدیریت جدید شهرستان باید تلاش کند مشکلات واحدهای صنعتی فعال برطرف شود و به برخی از واحدهایی که متقاضی توسعه واحد صنعتی هستند کمک شود.
وی خاطرنشان کرد: هم اکنون با توجه به اثرات منفی بیماری کرونا در دو سال گذشته اولویت‌های شهرستان اردستان موضوعات فرهنگی، آموزشی و اجتماعی است که از فرماندار جدید شهرستان می‌خواهیم در جهت بهبود این وضعیت برنامه‌های ویژه‌ای داشته باشد.
نماینده مردم اردستان در مجلس با اشاره به وضعیت خرابی راه‌های شهرستان اردستان، گفت: در چهار سال گذشته اعتبارات بسیار خوبی برای مرمت و بهسازی راه‌های شهرستان جذب شده است، ولی به دلیل پراکندگی روستاها و حجم خرابی جاده‌ها هنوز به سطح مطلوبی نرسیده‌ایم. بهبود وضعیت آبرسانی روستایی و رسیدگی به مشکلات کشاورزان و دامداران از دیگر اولویت های فرماندار جدید شهرستان اردستان باشد.
اشتغالزایی و معیشت مردم در دستور کار است
همچنین فرماندار جدید اردستان گفت: برای اجرای برنامه‌های خود در این شهرستان نیاز به همدلی و همراهی همه مسئولان و نخبگان شهرستان اردستان را داریم.
سید محمدهادی احمدی طباء با بیان اینکه دو محور اشتغال و معیشت مردم در دستور کار جدی قرار خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: تلاش خواهیم کرد اشتغال شهرستان روند رو به رشد خود را حفظ کند و با استقبال از سرمایه گذارن بخش خصوصی در جهت افزایش جمعیت شهرستان تلاش می‌کنیم.
وی تاکید کرد: توجه به خواسته‌های مردم و گره گشایی از مشکلات آنها در راس فعالیت مدیران دستگاه‌ها قرار خواهد گرفت و تلاش خواهیم کرد با برگزاری جلسات هفتگی و ماهانه با جوانان و نخبگان شهرستان مردم را در وسط میدان و در راس توسعه شهرستان قرار دهیم.
در این مراسم از زحمات ۴ ساله حمیدرضا تاملی تقدیر و سید محمد هادی احمدی طباء به‌عنوان فرماندار جدید شهرستان اردستان معرفی شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا