اردبیلاردبیل- سردبیردسته‌بندی نشده

هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به سرمایه‌گذاران اردبیلی پرداخت شد

اردبیل - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: تاکنون حدود هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات از محل بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ به سرمایه‌گذاران بخش‌های مختلف اقتصادی این استان پرداخت شده است.

هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به سرمایه‌گذاران اردبیلی پرداخت شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: تاکنون حدود هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات از محل بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ به سرمایه‌گذاران بخش‌های مختلف اقتصادی این استان پرداخت شده است.
به گزارش ایرنا ، یاسر عبداللهی عابد روز چهارشنبه در نشست کمیته استانی بند الف تبصره ۱۸ بودجه ۱۴۰۰ اظهار کرد: منتظر ابلاغ جدید برای تسهیلات سال ۱۴۰۱ نیز هستیم و لازم است بانک‌ها به سرعت پرداخت‌ها را انجام دهند تا مشکلی از محل اعتبارات سال ۱۴۰۰ برای ارائه تسهیلات به طرح‌ها نداشته باشیم.
وی ادامه داد: در راستای عمل به مفاد بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰، جلسات مستمری به دستور استاندار برگزار شده که هدف از این جلسات، بررسی آخرین وضعیت پرداختی تسهیلات از این محل به تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران است.
عبداللهی عابد با تاکید بر لزوم معرفی طرح‌های اقتصادی ایجادی، توسعه‌ای، نیمه‌فعال و راکد که با تامین مالی امکان برگشت به چرخه تولید و افزایش اشتغال‌زایی دارند، گفت: طرح‌های تولیدی بخش‌های مختلف صنعتی، کشاورزی، گردشگری، فرهنگی و ورزشی هم شامل تبصره ۱۸ می‌شوند.
در این نشست طرح‌های متقاضیان در ادارات کل ورزش‌ و جوانان، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان جهاد کشاورزی، پارک علم‌وفناوری، کمیته امداد و بنیاد برکت استان اردبیل مورد بررسی قرار گرفت.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا