دسته‌بندی نشدهزنجانزنجان- سردبیر

بهزیستی زنجان تسهیلات قرض الحسنه به کارفرمایان حامی مددجو پرداخت می‌کند

بهزیستی زنجان تسهیلات قرض الحسنه به کارفرمایان حامی مددجو پرداخت می‌کند

بهزیستی زنجان تسهیلات قرض الحسنه به کارفرمایان حامی مددجو پرداخت می‌کند
سرپرست بهزیستی استان زنجان گفت: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال کارفرمایی بهزیستی برای کارفرمایانی که زمینه اشتغال جامعه هدف بهزیستی را فراهم کنند در ازای به کارگیری هرمددجو یک میلیارد ریال است.
سلمان حسینی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سقف دریافت تسهیلات برای کارفرمایان تا ۲۰ میلیارد ریال برای حداکثر ۲۰ نفر مددجو است.
وی اضافه کرد: پرداخت همزمان تسهیلات بانکی و مشوق های اشتغال مددجویان بهزیستی با تشخیص کمیته اشتغال و بر اساس اعتبارات ابلاغی امکانپذیر است و مبلغ تسهیلات پرداختی به نسبت نوع طرح اشتغال متفاوت است.
این مسوول ادامه داد: طبق قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت فرد معلول در صورت اشتغال (کارفرمایی) یا پرداخت بیمه (خویش فرمایی) می توانند بدون محدودیت تا موعد بازنشستگی از خدمات بیمه ای بهزیستی بهره مند شوند.
وی با بیان اینکه طی سال گذشته برای ۶۷۵ نفر از افراد تحت پوشش این دستگاه شغل ایجاد شد خاطر نشان کرد در مدت یاد شده نزدیک به ۲۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان تحت پوشش پرداخت شده است.
سرپرست بهزیستی استان زنجان خاطرنشان کرد: سازمان بهزیستی از مهمترین نهادهای حمایتی دولتی است که با حفظ ارزش‌ها و کرامت والای انسانی و تکیه بر مشارکت‌های مردم و همکاری نزدیک سازمان‌های مربوطه در راستای گسترش خدمات توانبخشی، حمایتی، بازپروری و پیشگیری از معلولیت‌ها و آسیب‌های اجتماعی و کمک به تأمین حداقل نیازهای اساسی گروه‌های کم درآمد، گام بر می دارد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا