اجتماعیایلامایلام- سردبیردسته‌بندی نشدهفرهنگی و اجتماعی

مدیرکل کمیته امداد استان خبر داد: رتبه دوم کشوری استان ایلام در اشتغال آفرینی برای نیازمندان

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از کسب رتبه دوم این نهاد در بین دیگر استانهای کشور در زمینه اشتغال آفرینی برای نیازمندان در نیمه نخست امسال خبر داد.

به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا، «رضا طاهری» اظهار کرد: در ارزیابی‌های صورت گرفته توسط کمیته امداد مرکز، امداد ایلام در شاخص پرداخت تسهیلات به نیازمندان جویای کار، با جذب ۵۳ درصد اعتبارات بر اساس برنامه ابلاغی رتبه نخست را در بین دیگر استان‌های کشور دارد.
وی گفت: در شاخص ایجاد فرصت‌های شغلی نیز امداد استان ایلام تاکنون با تحقق ۴۲ درصد برنامه ابلاغی سالیانه نسبت به دیگر استانهای کشور جایگاه دوم و نیز در زمینه ارائه آموزش‌های شغلی و مهارتی با تحقق ۳۵ درصد برنامه ابلاغی و هدف گذاری شده جایگاه چهارم کشور را دارد.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام تصریح کر: بر این اساس امداد استان ایلام در مجموع این شاخص ها در شش ماهه نخست امسال با کسب ۴۵ امتیاز، بعد از استان سمنان جایگاه دوم کشور را در زمینه اشتغال آفرینی و توانمند سازی به دست آورده است.
وی با عنوان اینکه اجرای برنامه های اشتغال زایی در راستای توانمندسازی خانواده‌ها همچنان به سرعت ادامه دارد، تاکید کرد: کسب جایگاه دوم کشور در زمینه اشتغال زایی برای نیازمند توسط امداد استان ایلام در حالی است که در ۱۲ ماهه سال گذشته ایلام در جایگاه پنجم کشور قرار داشت.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا