اجتماعیاخبار استخدامدسته‌بندی نشدهکرمانکرمان- سردبیرنوآوری و کارآفرینی

کارآفرین برتر اجتماعی: برای بی پناهان کرمان شغل ایجاد می کنم اندیشه سردار سلیمانی را تکثیر کنید

کارآفرین برتر اجتماعی با اشاره به ظرفیت های استان کرمان و شخصیت های برجسته آن از جمله شهیدحاج قاسم سلیمانی، در ادامه با اشاره به حضورش در کشور سوریه عنوان کرد: در سوریه مکتب و منش حاج قاسم سلیمانی جاری است و شما در کرمان باید اندیشه سردار را تکثیر کنید.


به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا، دکترعلیرضا نبی در مجمع خیرین یاریگران زندگی در کرمان با اشاره به تمرکز بر تجمل گرائی ها اظهار کرد: زندگی هایمان خوشگل شده اما خوشمزه زندگی نمی کنیم؛ به چیزهایی نمره نمی دهیم که خدا به آنها نمره می دهد.
وی با بیان اینکه من آمده ام بشوم پناه افراد بی کس و برایشان شغل ایجاد کنم، افزود: باید طوری زندگی کنیم که اسممان با جسممان زیر خاک نرود و زمانی که استادم این حرف را به من زد، شد شروع کاری که شرط استخدامش داشتن سوءپیشینه بود.
نبی بیان کرد: در مجموعه من ۱۰۵۷ نفر در ۹ جرم خشن(قتل عمد، سرقت مسلحانه، معتاد بهبودیافته، زن سرپرست خانوار و …) با هم زندگی می کنند و اینها قربانی هستند، مجرم نیستند؛ این افراد به هم آسیب نمی زنند چراکه وجه مشترکشان درد است و به هم کمک می کنند.
این کارآفرین برتر با بیان اینکه من صدای آدم هایی هستم که شنیده نمی شوند، اظهار کرد: ایران نیاز به کمک دارد و آمده ام بگویم همه ما خیلی زود خاطره و قصه می شویم و تا زمانی که فرصت داریم باید کمک کنیم؛ فردی که از مسیر برگشته و به خدا گفته کمکم کن بوی خدا می دهد.
وی با بیان اینکه من به معادن کرمان کار ندارم، با کلمپه و قوتو می توانم اقتصادش را بسازم، افزود: کشور ما چیزی از منابع کم ندارد اما دیوارها نمی گذارد کار کنیم، دیوارهایی که ما را از هم جدا کرده و نمی توانیم حرف بزنیم.
نبی با تاکید بر اینکه من مردم را پای کار آوردم، گفت: مجمع یاریگران زندگی یک بهانه است تا با این عنوان دور هم بنشینیم و برای مردم کرمان و ایران کار و کمک کنیم و باید مجمع یک ساماندهی انجام بدهد و باید بدانیم نیازها چیست.
این کارآفرین نمونه تصریح کرد: اگر نمی شد در این کشور کار کرد، هفته ای چهار استان را نمی رفتم و نمی گفتم می شود کار کرد.
وی با اشاره به ظرفیت های استان کرمان و شخصیت های برجسته آن از جمله شهیدحاج قاسم سلیمانی، در ادامه با اشاره به حضورش در کشور سوریه عنوان کرد: در سوریه مکتب و منش حاج قاسم سلیمانی جاری است و شما در کرمان باید اندیشه سردار را تکثیر کنید.
نبی با بیان اینکه کرمان آسیب زیاد دارد، افزود: کرمان برای ایران خیلی عزیز است و باید به روزهای افتخار و سربلندی خود برگردد. برای این مردم و این شهر حیف است معتاد کارتن خواب و زباله گرد داشته باشد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا