آموزش عالیآموزش و مهارتاجتماعیپیشنهاد سردبیرفرهنگی و اجتماعیقوانین ومقررات کارلرستانلرستان- سردبیر

زمینه اشتغال برای نیروی کار تحصیل کرده در لرستان فراهم شود

استاندار لرستان گفت: زمینه اشتغال برای نیروی کار تحصیل کرده در استان فراهم شود.

به گزارش بازار کار لرستان، فرهاد زیویار در دیدار با مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار کرد: اشتغال و مسائل مرتبط با آن از مهم‌ترین دغدغه‌های لرستان به شمار می‌رود که جلسه امروز در همین راستا برگزار شد.

وی بیان کرد: با توجه به تأکید رئیس جمهور مبنی بر رسیدگی به مشکلات لرستان در رابطه با رفع بیکاری جوانان، پیگیری‌ها در سطح وزارتخانه‌ها با هدف ایجاد اشتغال در استان در دستور کار قرار دارد.

زیویار ادامه داد: لرستان به لحاظ منابع انسانی و نیروی کار تحصیل کرده ظرفیت‌های مهمی دارد که لازم است در زمینه ایجاد اشتغال آن‌ها اقدام شود.

استاندار لرستان ادامه داد: ایجاد تعاملات میان استانداری لرستان و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای استفاده از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی وابسته به این وزارتخانه از مهم‌ترین تصمیماتی است که در این جلسه به آن پرداخته شد.

وی تصریح کرد: لازمه استفاده از توان دستگاه‌های اجرایی در رفع مشکل اشتغال، همکاری و حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و دکتر مرتضوی در این رابطه قول مساعد داد.

در پایان نیز دکتر مرتضوی با اشاره به سابقه حضور خود در سمت معاونت اجرایی ریاست جمهوری و پیگیری مسائل مرتبط با لرستان، گفت: در زمینه رفع مشکلات حوزه اشتغال استان و هر گونه اقدام مورد نیاز، همکاری و پیگیری‌های لازم از طریق وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا