دسته‌بندی نشدهکهگیلویه وبویراحمدکهگیلویه وبویراحمد- سردبیرنوآوری و کارآفرینی

استاندار عنوان کرد استخدام نیرو در دستگاه‌های دولتی کهگیلویه و بویراحمد تنها از طریق آزمون

 استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: پذیرش در دستگاه‌های دولتی تنها از طریق آزمون صورت می‌گیرد و مواردی به غیر از این خلاف قانون است.


سیدعلی احمدزاده در ادامه ملاقات‌های عمومی روزهای شنبه با مردم، پذیرای جمعی از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد بود که در زمینه اشتغال و بیکاری، آبرسانی روستایی، کمک‌های معیشتی، حوزه کشاورزی و دیگر بخش ها درخواست‌هایی داشتند.
وی با بیان اینکه، استخدام نیرو بدون ضابطه و توجه به مقررات در دستگاه های اجرایی ممنوع است، اظهار کرد: ظرفیت جذب نیرو در دستگاه های اجرای کم است و اشتغال راهبرد اقتصادی دارد و در این بخش آمادگی کامل برای حمایت از متقاضیان طرح های تولیدی و اشتغالزا وجود دارد.
به گفته استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواسته عمده ملاقات مردمی اشتغال است، خاطرنشان کرد: پذیرش نیرو تنها از طریق آزمون استخدامی ممکن است و جذب نیرو غیر از آزمون‌های استخدامی، خلاف قانون است.
احمد زاده تصریح کرد: بخش دیگری از مراجعین افرادی هستند که در دولت‌های گذشته از کار اخراج شدند و به ما مراجعه می‌کنند که دستورات لازم داده می‌شود تا اگر حقی از این افراد تضییع شده باشد به آنها بازگردد.
وی با اشاره به اینکه، جوانان منطقه اولویت برای کار در کارخانجات هستند، ادامه داد: در برخی کارخانجات یکسری بی‌توجهی‌ها موجب شده افرادی که مسئولیت دارند از بستگان و اطرافیان خود جذب کنند که از معاون اقتصادی خواسته شده به چنین واحدهایی اعلام شود بچه‌های استان در اولویت قرار گیرند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سایر کسانی که به ما مراجعه می‌کنند مشکلاتی در حوزه منابع طبیعی دارند، عنوان کرد: برخی دیگر افراد هم مشکلات معیشتی دارند و برخی به دنبال تسهیلات بانکی هستند که دستورات لازم صادر شد.
احمدزاده تاکید کرد: در میان مراجعه‌ کنندگان افرادی بودند که زمین‌های کشاورزی دیم داشتند و می‌خواهند این زمین‌ها را به آبی تبدیل کنند اما توان مالی برای خرید لوله را ندارند که از سازمان مربوطه خواستیم در این خصوص همکاری داشته باشد.
به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، وی در خصوص اینکه آیا درخواست‌های مردم پیگیری می‌شود با بیان اینکه همه تلاش مدیران حل مشکلات مردم است، بیان کرد: برخی درخواست‌های مردمی هم از طریق معاونت‌های استانداری و دستگاه‌های مربوطه و هم از طریق دفتر استاندار پیگیری می‌شود تا منجر به نتیجه شود ضمن اینکه خودم در ملاقات‌های عمومی مستقیم با مدیران تماس می‌گیرم و از آنها می‌خواهم به مشکلات رسیدگی کنند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا