ایلامایلام- سردبیردسته‌بندی نشده

ایجاد ۸ هزار طرح اشتغال زایی برای نیازمندان ایلامی

مدیر کل کمیته امداد استان ایلام گفت: امسال در تلاشیم تا بیش از ۸ هزار طرح اشتغال زایی و فرصت شغلی برای نیازمندان استان ایلام ایجاد کنیم.

ایجاد ۸ هزار طرح اشتغال زایی برای نیازمندان ایلامی
مدیر کل کمیته امداد استان ایلام گفت: امسال در تلاشیم تا بیش از ۸ هزار طرح اشتغال زایی و فرصت شغلی برای نیازمندان استان ایلام ایجاد کنیم.
رضا طاهری مدیرکل کمیته امداد استان ایلام شامگاه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) در سال جدید رویکردهای جدیدی در حوزه اشتغال زایی خواهد داشت.
وی ادامه داد: اولین رویکرد کمیته امداد در سال جدید این است که اولویت برای راه اندازی طرح‌های اشتغال زایی با جوانان خواهد بود و در این خصوص به جوانان عزیز آموزش‌های مهارتی هم ارائه می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در ادامه گفت: این موضوع تنها مختص مددجویان بیکار مورد حمایت کمیته امداد نیست و جوانان بیکار ۵ دهک پایین جامعه نیز در صورت استحقاق و دارا بودن شرایط لازم می‌توانند از این طرح‌های اشتغال زایی استفاده کنند و در اولویت خواهند بود.
مدیرکل کمیته امداد استان، کیفیت بخشی به طرح‌های اجرایی و تثبیت درآمد پایدار برای خانواده‌های مجری طرح را از طریق اجرای طرح‌های اشتغال با دوام و متناسب با بازار کار از دیگر رویکردهای جدید این نهاد در حوزه اشتغال برشمرد.
وی افزود: یکی دیگر از رویکردهای امسال ما در بحث اشغال زایی، کیفیت بخشی به طرح‌های اجرایی و تثبیت درآمد پایدار برای خانواده‌های مجری طرح هاست که از طریق اجرای طرح های اشتغال با دوام و متناسب با بازار کار صورت خواهد گرفت.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در پایان این گفت‌وگو به اقدامات سال گذشته‌ی این اداره در بحث اشتغال زایی اشاره کرد و گفت: در سال گذشته بیش از ۶ هزار و ۷۰۰ طرح اشتغال زایی برای نیازمندان در استان ایلام ایجاد شد که انتظار داریم در سال جدید بتوانیم این میزان را افزایش داده و بیش از ۸ هزار طرح اشتغال زایی و فرصت شغلی برای نیازمندان استان را داشته باشیم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا