دسته‌بندی نشدههمدانهمدان- سردبیر

افتتاح دهکده اشتغالزایی حسین‌آباد ناظم ملایر همزمان با دهه کرامت

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ملایر از افتتاح دهکده اشتغالزایی حسین آباد ناظم با ایجاد ۲۰۰ شغل همزمان با دهه کرامت خبر داد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ملایر از افتتاح دهکده اشتغالزایی حسین آباد ناظم با ایجاد ۲۰۰ شغل همزمان با دهه کرامت خبر داد.
به گزارش خبرگزاری بسیج، سرهنگ حمیدرضا آقابیگی در حاشیه بازدید و افتتاح طرح‌ها و کارگاه‌های اشتغالزایی بسیج سازندگی در ملایر اظهار کرد: کارگاه مرواربافی با اشتغالزایی برای ۱۰ نفر و پرداخت ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات یکی از کارگاه‌هایی است که امروز افتتاح شد و با تبدیل به یک تعاونی در حال گسترش است.
وی اضافه کرد: یک کارگاه قالیبافی نیز در روستای آورزمان با ایجاد اشتغال برای ۱۰ نفر از زنان روستا و پرداخت ۵۰ میلیون تومان تسهیلات، افتتاح شد.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ملایر با اشاره به افتتاح دو باب منزل مسکونی در محله نفت سیاه با کمک خیرین و گروه‌های جهادی، از افتتاح دهکده اشتغالزایی حسین آباد ناظم همزمان با دهه کرامت خبر داد و تصریح کرد: این دهکده شامل کارگاه خیاطی، قالیبافی، ریسندگی، مروار و کنترل کیفی انواع مواد غذایی است.
وی یادآور شد: علاوه بر تامین دستگاه‌های چرخ خیاطی و دارهای قالی این دهکده اشتغالزایی، مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات نیز پرداخت شده است و برای ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد می‌کند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا